+ Konuyu Yanıtla
13 / 29 Sayfa İlkİlk ... 34567891011121314151617181920212223 ... SonSon
121 den 130´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Diğer taraf oranın kanunlarına göre evlendi ise oranın kanunlarına göre boşansın.Siz diğer bayana kanıt yönünden kanuni olan bütün belgelerinizi verin.Sıkıntıyı o çeksin.Ayrıca 1 kuruş paraları yok demişinde parası olmayanlar dava kaybediyor.Hiç olmazsa o huzursuzluk emin olun onlara yeter.Daha önceki iletilerde koşulsuz her şeyden vaz geçiyorum denirse o başka.Bu sizin açınızdan böyle,diğer bayan o zaman kendine dava ile yol çizecek.Yinede Avukatınızla görüşseniz çünkü siz o para koparma peşinde olduğunu siz söylüyorsunuz doğrudur,o para peşinde iken dava açsanız şok olmazmı.?15-20 000 tl lik.Her şey artık size kalmış.

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı carsambalıfaruk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Diğer taraf oranın kanunlarına göre evlendi ise oranın kanunlarına göre boşansın.Siz diğer bayana kanıt yönünden kanuni olan bütün belgelerinizi verin.Sıkıntıyı o çeksin.Ayrıca 1 kuruş paraları yok demişinde parası olmayanlar dava kaybediyor.Hiç olmazsa o huzursuzluk emin olun onlara yeter.Daha önceki iletilerde koşulsuz her şeyden vaz geçiyorum denirse o başka.Bu sizin açınızdan böyle,diğer bayan o zaman kendine dava ile yol çizecek.Yinede Avukatınızla görüşseniz çünkü siz o para koparma peşinde olduğunu siz söylüyorsunuz doğrudur,o para peşinde iken dava açsanız şok olmazmı.?15-20 000 tl lik.Her şey artık size kalmış.

diger bayana zaten benim elimde olan videolari verdim...

yok hanim zaten anlasmali bosanmaya yanasmiyor yani sözlerinde durmuyorlar.....

benim avukatim o zaman 5 bin tl manevi tazminat yazmisti ama bilezik konusu ne olacak diye pazartesi sormam lazim yani eger bu durumda bile bilezikler onun hakki ise bende onlari vermemek icin tazminati 20 bilezik ayarina yükseltecegimki ben para alamayayim oda bilezikleri alamasin

buradada hic bir arkadas zina durumunda takilar yinede bayanindir yada degildir diye birsey yazmadilar...

pazartesi hem tel edip avukatin yeni taktirdigi fax nr. alip tehdit belgelerini faxlayacagim hemde taki konusunu soracagim...

maalesef bugün buradaki avukatada sormayi unuttum...

simdi alamiyacagim bir tazminat bedelide yazdirmak istemiyorum cünkü bu miktarin %15ini avukata vermek gerekiyormus, bu parayi alamayincada tabi cepten vermek gerekiyor sacmalik yani..

keske alabilsede hepsi avukatin olsun ben birsey istemiyorum...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

birde kafama su elbise meselesi takildi sakin kimse yanlis anlamasin hersey bittide onami sira geldi ne ac gözlü bu adam falan demesin

zaten ben onlari cuvallara koydum burada ilk yardim yani eski elbise conteynerine atacagim hatta icinde hic giyilmemis 150 tl veripte özenerek aldigim hamile kiyafeti bile var.

yani gözüm elbisede falan degil

benim ona nasil bir hayat yasattigimi neler kaybettigini hem onun hem benim sülalelerimiz biliyor

ama artik prensip meselesi oldu....

ama bu saatten sonra bir toplu igne bile vermek istemiyorum!!!!!

aslinda nasilsa eve sokmayacagima göre zorla poliste giremiyecegine göre o kizginlikla cöpe attim diyebilmem lazim diye düsünüyorum

artik bu sorunun cevabinida en gec pazartesi ögrenirim...
    Konu mutsuz03 tarafından (05-06-2010 Saat 02:46:56 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    diger bayana zaten benim elimde olan videolari verdim...

yok hanim zaten anlasmali bosanmaya yanasmiyor yani sözlerinde durmuyorlar.....

benim avukatim o zaman 5 bin tl manevi tazminat yazmisti ama bilezik konusu ne olacak diye pazartesi sormam lazim yani eger bu durumda bile bilezikler onun hakki ise bende onlari vermemek icin tazminati 20 bilezik ayarina yükseltecegimki ben para alamayayim oda bilezikleri alamasin

buradada hic bir arkadas zina durumunda takilar yinede bayanindir yada degildir diye birsey yazmadilar...

pazartesi hem tel edip avukatin yeni taktirdigi fax nr. alip tehdit belgelerini faxlayacagim hemde taki konusunu soracagim...

maalesef bugün buradaki avukatada sormayi unuttum...

simdi alamiyacagim bir tazminat bedelide yazdirmak istemiyorum cünkü bu miktarin %15ini avukata vermek gerekiyormus, bu parayi alamayincada tabi cepten vermek gerekiyor sacmalik yani..

keske alabilsede hepsi avukatin olsun ben birsey istemiyorum...

zinada olsa bilezikleri alma hakki varmis ama onlar bu konu icin ayriyeten bir dava acmalari lazimmis..

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    birde kafama su elbise meselesi takildi sakin kimse yanlis anlamasin hersey bittide onami sira geldi ne ac gözlü bu adam falan demesin

zaten ben onlari cuvallara koydum burada ilk yardim yani eski elbise conteynerine atacagim hatta icinde hic giyilmemis 150 tl veripte özenerek aldigim hamile kiyafeti bile var.

yani gözüm elbisede falan degil

benim ona nasil bir hayat yasattigimi neler kaybettigini hem onun hem benim sülalelerimiz biliyor

ama artik prensip meselesi oldu....

ama bu saatten sonra bir toplu igne bile vermek istemiyorum!!!!!

aslinda nasilsa eve sokmayacagima göre zorla poliste giremiyecegine göre o kizginlikla cöpe attim diyebilmem lazim diye düsünüyorum

artik bu sorunun cevabinida en gec pazartesi ögrenirim...

elbiseleri kisisel esyalari oldugu icin talep etme hakki varmis....

Nerede
    bursa
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

mrb mutsuz03 eşinin yanına geldigini söylüyosun benim bildigime göre sanırım senin ordaki türk konsolosluguna gidip durumu farklı bi şekilde iza edip onun senin yanına gelmesini engelliyebilirsin tabi oranın vatandaşlıgına geçmedigi sürece bu arada ne kadar süredir berabersiniz yaşınızıda sölermisiniz

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı serhaniss rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    mrb mutsuz03 eşinin yanına geldigini söylüyosun benim bildigime göre sanırım senin ordaki türk konsolosluguna gidip durumu farklı bi şekilde iza edip onun senin yanına gelmesini engelliyebilirsin tabi oranın vatandaşlıgına geçmedigi sürece bu arada ne kadar süredir berabersiniz yaşınızıda sölermisiniz
    arkadasim esim yanima geldi demedim sadece 10 gündür izmirde pasaport ve vize cikartmaya calisiyor dedim cünkü onun pasaportunu ben yanimda getirmistim...
    yani yakinda gelecek buraya...
    süresiz oturma müsaadesi oldugu icin almanya´ya girisini engelleyemem maalesef...
    evet ikimizde türk vatandasiyiz zaten almancasi bi anaokuluna giden kizim kadar bile yok asla alman vatandasligina gecemez yani...
    ekim 2002de nikah yaptik agustos2003 dügün...
    ben 32 yasindayim o 26 yasinda...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

buradaki adam karisinin evine gitmis bir hisimla odaya dalmis ve bilgisayari kirmis kadina küfürler yagdirmis sen msn´den erkeklerle görüsüyorsun diye hakaret edip sinir krizi gecirip yere yigilmis.(öyle birsey yok adam piskopat kiskanc)...

kadin ambulans cagirmis polis cagirmis...

adam cocuklara anneniz beni geri eve almazsa onu öldürecegim siz yetimhanede büyüyeceksiniz demis..

cocuklarin önünde kari gibi aglayip öbür kadin beni zorladi annenize söyleyin beni affetsin diye 5 haftadir köpekler gibi yalvariyormus..

cocugunun birisinin karnina krampflar girmis hastaneye yatirmislar..cocuklar artik korkudan kendi odalarinda yatamiyorlarmis..

ertesi gün herkese silah alip karisini öldürecegini söylemis..

kadin polise benim can güvenligim yok diye sikayette bulunmus artik korkuyor ve cantasinda bicakla dolasiyor...

güya adam beni sikayet edecekmis insanlarin ciplak görüntülerini cekmem almanyada büyük sucmus..aptal kendi evimde özel hayat ihlali olamaz senin gece yarisi ciplak sekilde benim evimde karimla ne isin vardi demiyeceklermi??

yüzsüz pislik insanlar hem suc isliyorlar hemde zeytinyagi gibi üste cikiyorlar..

burada bu adamla yazik kadin ugrasiyor...

oradan ben ölüm tehditleri aliyorum onlar kimseden utanmadan güle oynaya milletin icine cikiyorlar..kizlari hata yapmis ama benim ilk ögrendigimde elimde delil olmadan oraya götürüp anne babasiyla durumu konusmam gerekirmis, tabi o zaman delilim olmadigi icin normal bi bosanma olacakti birsürü para alacaklardi bitek akilli bunlar...

haklarini ariyorlarmis(kendi avukatlari bile sansimiz sifir dedigi halde) birde avukat parasindan olsunlar ve tazminat ödemeye mahkum olsunlarda akillari baslarina gelsin...

benim hanim köye dönmüs ama vizesi ciktimi yoksa mahkemeye katilip sonra tekrar izmiremi gidecek suan bilmiyorum...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

O kadının çocuklarına çok üzülüyorum. Hiç günahları olmayan onlar. Ama yaşlarından büyük sorunlarla karşı karşıyalar. Kadın hukuki haklarını öğrenmek için Almanya'daki bir avukatla görüşmesi iyi olur.

Diğer yandan 10 hazirandaki hukuki mücadeleniz başlıyor. Hayırlı olur inşallah sizin için. Psikolojik açıdan zorlu bir süreç bekliyor ama siz sabırlı olursanız, avukatınızı da dinlerseniz süreç lehinize sonuçlanacaktır. Sizin yaşadıklarınızı en iyi Abdullah Yaman(Editör) anlar. Size de bu konuda ciddi tavsiyeleri oldu. Çünkü kendisi de o zorlu süreci atlattı. Eğer vaktiniz olursa geçmişte neler yaşamış bir bir okursanız ne kadar sabırla davasına sahip çıktığını okursunuz.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    O kadının çocuklarına çok üzülüyorum. Hiç günahları olmayan onlar. Ama yaşlarından büyük sorunlarla karşı karşıyalar. Kadın hukuki haklarını öğrenmek için Almanya'daki bir avukatla görüşmesi iyi olur.

Diğer yandan 10 hazirandaki hukuki mücadeleniz başlıyor. Hayırlı olur inşallah sizin için. Psikolojik açıdan zorlu bir süreç bekliyor ama siz sabırlı olursanız, avukatınızı da dinlerseniz süreç lehinize sonuçlanacaktır. Sizin yaşadıklarınızı en iyi Abdullah Yaman(Editör) anlar. Size de bu konuda ciddi tavsiyeleri oldu. Çünkü kendisi de o zorlu süreci atlattı. Eğer vaktiniz olursa geçmişte neler yaşamış bir bir okursanız ne kadar sabırla davasına sahip çıktığını okursunuz.

adam oglunu her seferinde azarlar fena dövermis kadin elinden zor alirmis simdi ise oglani kendi tarafina cekmeyi basarmis oglan annesine senden nefret ediyorum babam kendini öldürürse seni asla affetmem diyormus... sonucta oda cocuk daha 12 yasinda

7 yasindaki kizi annesini seviyormus babasiyla görüsmek istemiyormus..

kadin yüzde yüz bosanmaya kararli artik eve sokmayacagim, tel. cevap vermeyecegim diyor zaten 13 senedir beni kiskancliklari yüzünden canimdan bezdirdi diyor.madem kiloluymusum beni begenmiyormus niye geri gelmek icin köpekler gibi yalvariyor diyor,zaten disariya cikmami istemiyordu, fitnesse, yüzmeye,yürüyüse erkeklerin oldugu hic bir yere gitmemi istemiyordu, internete girmem bile yasakti msn adresim bile yoktu diyor...

ben bununla zorla evlendirildim ninem hakkimi helal etmem dedi diye evlendim diyor, dügünü bile biz ödedik bir bavuluyla almanyaya geldi diyor..

evet yarin mahkemem basliyor belkide baslayamayacak cünkü eger hakim onlarin istegini hakli bulursa kendi ilcemizde baslamasini uygun görürse o zaman yarin birsey cikmaz kendi ilcemizdende en erken temmuzda tarih alabilirmis avukatim hatta kötü ihtimal agustos tatil oldugu icin eylülde tabi 1. celsedede birsey cikmaz deliller sunulur ikinci celsede ekimde olur ama tahminim o zamanda hersey biter..

buradada gercegi duymayan kalmadi böyle seyler hemen yayiliyor önüne gecemiyorsun...

haa birde dün aksam saat 20-23.30 arasi benim cep. tel, annemin cep tel. ve ev telefonu hic susmadi devamli 5 dk. bir gizli numaradan arayip durdular bizde hic acmadik belkide pazarlik yapacaklardi imza atarsak su kadar para isteriz diyeceklerdi... cok önemliyse nr. acsalardi en azindan bir sms yazabilirlerdi..

bakalim yarin neler olacak...

+ Konuyu Yanıtla
13 / 29 Sayfa İlkİlk ... 34567891011121314151617181920212223 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum