+ Konuyu Yanıtla
12 / 29 Sayfa İlkİlk ... 2345678910111213141516171819202122 ... SonSon
111 den 120´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Alıntı Abdullah Yaman rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın Mutsuz03 başından beri olayınızı izliyorum. Sabırla başlayıp mantıkla akıl dolu yürüttüğünüz bu dava da sona geldiğinizde çuvalladınız. Size defalarca yapmayın etmeyin göndermeyin polemiğe girmeyin denildi ama siz her ne hikmetse durmadınız duramadınız. Şu an haklı olduğunuz davada haksız konuma düşüyorsunuz farkında değilsiniz.
    Emin olun bu şekilde devam edecek olursanız, çocuğunuzu velayetini kaybedeceksiniz, tazminat ödeyeceksiniz, nafaka ödeyeceksiniz, mallarınızın yarısını kaybedeceksiniz. davanızda yıllarca sürecek kürek mahkumu gibi tedbir nafakasını da ödeyeceksiniz.
    Hayati tehlikeniz, yaşadığınız rezillik, ailenizin ve akrabalarınızın göreceği tepkilerde cabası.
    Az akıllı durun.. sakin durun. sessiz durun. Eşinizin kardeşlerini akrabalarını kışkırtarak hiç bir yere varamazsınız.
    Lütfen dikkat..

ilginiz icin cok tesekkür ederim Abdullah bey

ama sinirlerime hakim olamadim haksizliga tahammül edemiyorum cünkü,ben saniyordumki kardesleri gercegi bilmiyor onun icin üstüme geliyorlar bende gercegi ögrensinler beni rahat biraksinlar diye olan biteni yazdim ve fotolari ekleyip gönderdim ama 1 kelime küfür, tehdit, tahrik yazmadan...

hala fotomontaj deyip ölüm tehditi yazdigi halde yine ben 1 kötü kelime yazmadim hatta onun yazdigi tehditler lehime olabilir onlari yakinda avukatima faxlayacagim..

ama dün anladimki kardeslerinin haberi var durumdan ama kafamin almadigi hangi mantikla ablalarini hakli görüyor ona birsey demiyorlarda beni ölümle tehdit edebiliyorlar.

demekki kendi gelinleri yada bu 18 yasindaki kücük kayinin ileride karisi böyle birsey yapsa ben gibi sabirli kalmayip öldürürlerdi herhalde...

bundan sonra tavsiyelerinizi dikkate alacagim hic bir polemige girmeyecegim,gerci zaten onlar baslatmisti...

kaynana onlara demesi lazim tüm suc ablanizda rahat batti, daha ne ugrasiyorsunuz öbür adami rahat birakin diye...

ama sabir sabirda nereye kadar,insanin ister istemez sinirleri alt-üst oluyor...

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ...

ama dün anladimki kardeslerinin haberi var durumdan ama kafamin almadigi hangi mantikla ablalarini hakli görüyor ona birsey demiyorlarda beni ölümle tehdit edebiliyorlar.

...
    Sayın mutsuz03, günümüzde bazıları için para namussuzluktan daha önemlidir. İşte o ailenin hepsi de böyle düşünüyor. Namussuzluğu onlar yaparsa asla kötü değil. Para önemli. İşte bu kadar basit.

Size internet üzerinden yapılan tehditleri avukatınıza verin. Savcılığa o kişi ya da kişiler hakkında suç duyurusunda bulunun.

Size yapılan bu tehditlerin ve davanın onların bulunduğu ilçeye özellikle aldırılmak istenmesi arasında bir bağlantı kurdum. Bu aile nasılsa rezil olacaklarını biliyorlar. Sizi(tüm ailenizle beraber) tehdit ederek,korkutarak o ilçedeki davaya gelmenize engel olmak için yaptıklarını düşünüyorum. Sizin lehinize şahitlik yapacak kişileri bile korkutmak amaçlı ilçeye boşanma davasını aldırmak istediklerini düşünüyorum.

Sizi korkutup eşinize tazminat(para) vermeye razı etmeye çalışıyor olduklarını düşünüyorum.

Ayrıca şu da var. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan insan(ya da insanlar) herşeyi yapabilir. O sebeple gözleri kara bir şekilde hareket ediyorlardır. Gerekirse tehditlerini ileriye götürecek kadar gözlerini karartmış olabilirler.

O sebeple savcılığa suç duyurusunda bulunmak iyi olacaktır.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın mutsuz03, günümüzde bazıları için para namussuzluktan daha önemlidir. İşte o ailenin hepsi de böyle düşünüyor. Namussuzluğu onlar yaparsa asla kötü değil. Para önemli. İşte bu kadar basit.

Size internet üzerinden yapılan tehditleri avukatınıza verin. Savcılığa o kişi ya da kişiler hakkında suç duyurusunda bulunun.

Size yapılan bu tehditlerin ve davanın onların bulunduğu ilçeye özellikle aldırılmak istenmesi arasında bir bağlantı kurdum. Bu aile nasılsa rezil olacaklarını biliyorlar. Sizi(tüm ailenizle beraber) tehdit ederek,korkutarak o ilçedeki davaya gelmenize engel olmak için yaptıklarını düşünüyorum. Sizin lehinize şahitlik yapacak kişileri bile korkutmak amaçlı ilçeye boşanma davasını aldırmak istediklerini düşünüyorum.

Sizi korkutup eşinize tazminat(para) vermeye razı etmeye çalışıyor olduklarını düşünüyorum.

Ayrıca şu da var. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan insan(ya da insanlar) herşeyi yapabilir. O sebeple gözleri kara bir şekilde hareket ediyorlardır. Gerekirse tehditlerini ileriye götürecek kadar gözlerini karartmış olabilirler.

O sebeple savcılığa suç duyurusunda bulunmak iyi olacaktır.

ama biz zaten ayni ilcede ayni mah. ayni sokakta oturuyoruz.evlerimiz 100m var yok karsidan birbirini görüyor yani...

onlarinda, bizimde nasil insanlar oldugumuzu herkes biliyor....

amcam ve dayim mahkemeye gidecek amcamin evde bizim evin yaninda babasiyla devamli olmasada camide göz göze geliyorlar..

hatta annem ve babam bu ayin sonuna dogru 3 haftaligina izine gidecekler insallah bir kargasa cikmaz..

biz davaya zaten katilmayacagiz avukatim katilacak, gerci ben izinliyim gidebilirim ama oraya gitsem daha kötü seyler olacak onun icin gerek görmüyorum..

hatta düsünüyorum hanim buraya gelirde bizi rahatsiz etmeye kalkarsa ona gicikligina 1-2 haftaligina kizimla antalyaya otele tatile gideyimmi diye....

benim hanim kaldigi üc hafta icinde gelinle bile kavga etmis onu aglatmis dövmeye kalkmis...

gelinleri durumu taa ilcenin en uzak kösesinde oturan annesi gilden ögrenmis!!!!!

onlarin evin yaninda dedesi ninesi oturuyor onlarda gercegi bilmiyormus daha...

ama ilcenin nerdeyse yarisi duymus olayi artik benim kuma getirdigim hikayelerine kimse inanmiyor zaten nede olsa ailede sabikali bu yoldan gecmis cok kisi var...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

burada türk bayan avukatla görüstüm herseyi anlattim oda cok sasirdi

heryönden beni hakli buldu ama haniminiz buraya gelince pasaportumu aldi elimden yani özgürlügümü kisitladi diyebilir dedi o zamanda ben yanlislikla o telasla diger pasaportlarin arasinda gelmis demem gerekliymis...

cocugu görmek isterse git önce cocuk-genclik hizmet dairesiyle görüs diyebilirmisim.cünkü ben senin cocugu kacirmandan korkuyorum diyebilir onlarin yaninda bende olmam vede ilk zamanlar cocugun psikplojisine bakmalari icin cocuk hizmet dairesinden kisiler yanimizda olma sartiyla görüstürebilirmisim..

türk kanunlarina göre bosanacagimiz icin türkiyenin kararlari gececek yani mahkeme buna hic bir para mal mülk vermedigi zaman buradada tekrar dava acma sansi kalmayacak...

cocugumu kacirdi derse bende kizim onun yaninda iyi bakilmiyor baksaniza hergün saatlerce okey oynuyor erkeklerle chatlesiyormus cocugumla ilgilenmiyormus nasil bu kisiye cocugumu birakirim diyecegim..

kadin siginma yurduna girebilmesi icin kocam beni dövüyor ölümle tehdit ediyor diye yemin edip imza atmasi lazimmis tabi onu ispat edemezse, cünkü bende diyecegim ki eger öyle birsey varsa türkiyeden niye kendisi tekrar geri geldi, o zamanda yalan yere yemin ettigi icin kanunen suclu olacak oradanda atacaklar...zaten oranin parasinida benden alma haklari yokmus......

birtek evde olan esyalarini isteyebilir dedi o konuyu türkiyedeki avukatina sor dedi mecbur bir kenara koyup geldigi zaman vermem sartmi yoksa zaten gelmiyecek diye düsündüm cöpe attim diyebilirmiyim diye soracagim...

birde kardesinin yazdigi tehdit iletilerini dosyaya ilave ettirecegim...

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Mutsuz; Avukatınızla konuştunuz vekalet verdiniz.Benim merak ettiğim,siz aldatılan erkek konumundasınız.Karşı tarafta aldatılan eş var.Kaşı taraftaki eş aldatıldığını biliyor mu.?Türk mü bunlar.?Siz Türkiyede eşinize hem boşanma hem tazminat davası açıp kazanırsınız.Sizin ayrıca eşinizin aldattığı kişiyede dava açma hakkınız var benim bildiğim.Karşı tarafta aldatılan bayanında hem eşine hemde sizin eşinize dava açma hakkı var olması lazım.Ben olsan sizin yerinizde karşı taraftaki bayanla konuşup herşeyi anlatırım.Oda davacı olursa sizin için daha iyi olmazmı.?Tek sizin açtığınız davadan bunalacağı kesin birde karşı tarafın dava açtığını düşünün.Onlar herşeyi haketmedimi.?Bu konuları belki konuşmuşunuzdur Avukatınızla,konuşmadıysanız yada aklınıza gelmediyse konuşun bakalım ne yol gösterecek.

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı carsambalıfaruk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın Mutsuz; Avukatınızla konuştunuz vekalet verdiniz.Benim merak ettiğim,siz aldatılan erkek konumundasınız.Karşı tarafta aldatılan eş var.Kaşı taraftaki eş aldatıldığını biliyor mu.?Türk mü bunlar.?Siz Türkiyede eşinize hem boşanma hem tazminat davası açıp kazanırsınız.Sizin ayrıca eşinizin aldattığı kişiyede dava açma hakkınız var benim bildiğim.Karşı tarafta aldatılan bayanında hem eşine hemde sizin eşinize dava açma hakkı var olması lazım.Ben olsan sizin yerinizde karşı taraftaki bayanla konuşup herşeyi anlatırım.Oda davacı olursa sizin için daha iyi olmazmı.?Tek sizin açtığınız davadan bunalacağı kesin birde karşı tarafın dava açtığını düşünün.Onlar herşeyi haketmedimi.?Bu konuları belki konuşmuşunuzdur Avukatınızla,konuşmadıysanız yada aklınıza gelmediyse konuşun bakalım ne yol gösterecek.
    Sayın carsambalıfaruk, sorduğunuz soruların hepsinin cevabı önceki sayfalarda yazıyor. Daha evvel bu konuları kendisine söyledik. Cevabı da verdi mutsuz03.

Önceki sayfaları okursanız sayın mutsuz03'ün cevaplarını da okuyabilirsiniz.

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın carsambalıfaruk, sorduğunuz soruların hepsinin cevabı önceki sayfalarda yazıyor. Daha evvel bu konuları kendisine söyledik. Cevabı da verdi mutsuz03.

Önceki sayfaları okursanız sayın mutsuz03'ün cevaplarını da okuyabilirsiniz.
    Ne diyeyim kusura bakmayın biraz güldüm ve mahçup.Benim en baştan beri aklımda olan sorulardı.Uyarınızla 8 sayfaya kadar kabaca okudum.En baştan beri takip ediyorum.Nerdeyse sabaha kadar o konu çözülmüş.Yani ben sayfa atlamışım ne yapim.Pardon.Şaka bir tarafa sizin evlilik konularında hep doğru tavsiyelerde bulunduğunuzu okudum şuana kadar pek hayırlı meseleler olmasa dahi.Benim yaptığım yorumlar Sayın Mutsuz moralli olsun diye.Kayba uğramasın diye.Atladığım yeri yarın okurum.Uyarı için teşekkürler.Manen yanındayız Mutsuz kardeşim,Sağlıcakla.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

tabi onlarda türk,zaten arkadasimiz, aile dostumuz en fazla 3 ayda bir birbirimize gidip geliyorduk.zaten ben hanimi birakinca saat 15-16 gibi falan babam beni dövüyor gel beni kurtar diye dostunu aramis adamda saat 22 siralarinda evden kacmis biz onlara gittigimizde evde yoktu.karisina ben sadece bir kere onun evine gittim tesadüf o günde kameraya yakalandim diye yalan söylemis hatta kendini kurtarmak icin karisina türkiyeye onun annesine tel. ac benim kocam sucsuz senin kizin onu bastan cikardi de demis, yani o kadar adi birisi....

biz ayni ilcede ayni sok. kaliyoruz hanimla öyle oldugu halde kimse duymasin diye davayi avukatimizin bulundugu 70 km ilerideki ilcede actik ama tutturdular kendi ilcemizde olacak diye, düsünün ki bu aldatilan ve aldatan kisiyle farkli illerden geliyoruz aramizda 320 km mesafe var....yani demek istedigim kim ugrasacak zaten o kisiler alman kanunlarina göre evlenmis burada bosanacaklar..

ne benim hanimda ne o aldatan kiside 1 kurus para yok, ben türkiyeden buraya aldatan kisiye o hanimda buradan türkiyeye benim hanima dava acsa elimize ne gececek, bosuna ugrasacagiz sadece..

daha buradaki kadina benim hanimin buraya gelmek istedigini bildirmedim zaten en son 25 gün önce konustuk hatta adi kocasi laf cikartmis, karisinin benimle konustugunu istemiyormus herkese söylüyormuski güya ben intikam almak icin karisina yaklasacagim ve onlarin yaptigi pisligin aynisini karisina yapacagim...se..... herkesi kendi gibi saniyor

vizesi cikinca ucaga binecegi vakit bana haber gelecek o zaman buradaki kadina söyleyecegim ki cocuklarinin hatirina olsa tekrar birlesmesin adami kabul etmesin bilsinki benim hanim buraya gelince onun kocasiyla dost hayati yasamak icin geliyor......

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ne diyeyim kusura bakmayın biraz güldüm ve mahçup.Benim en baştan beri aklımda olan sorulardı.Uyarınızla 8 sayfaya kadar kabaca okudum.En baştan beri takip ediyorum.Nerdeyse sabaha kadar o konu çözülmüş.Yani ben sayfa atlamışım ne yapim.Pardon.Şaka bir tarafa sizin evlilik konularında hep doğru tavsiyelerde bulunduğunuzu okudum şuana kadar pek hayırlı meseleler olmasa dahi.Benim yaptığım yorumlar Sayın Mutsuz moralli olsun diye.Kayba uğramasın diye.Atladığım yeri yarın okurum.Uyarı için teşekkürler.Manen yanındayız Mutsuz kardeşim,Sağlıcakla.

cok tesekkür ederim...bu günlerde morale cok ihtiyacim var...

sagolsun denizblk hanimefendide bana bu konuda cok yardimci oldu..ALLAH razi olsun....

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karim beni aldatiyor delillerim yeterlimi?

Böylesi ahlaksız bir durumun ortaya çıkmasından sonra eşiniz daha fazla rezil olmamak için anlaşmalı boşanmaya yanaşabilir.

Ama önce delillerinizin yeterliliği konusunda avukatla görüşmelisiniz.[/QUOTE]

söyle bir 2.5 ay öncesine baktimda ben konuyu actiktan 1 saat sonra ilk mesaji siz yazmissiniz, son iki cümlenizi okuyorumda o zaman elimde gizli kamera kaydi yoktu ve o güne kadar topladigim deliller bile yeter daha fazla sabredemiyorum diye düsünüyordum

ama simdi görüyorumki iyiki dahada sabretmisim, düsünsenize videodan screenshot yapilmis fotolara bile kardesi fotomontaj diyor beni ölümle tehdit ediyor, anne babasi tamam zinayi kabul ediyoruz ama siz yinede davaya devam edin diyor kendi avukatlari birakalim kaybedecegiz dedigi halde.

hatta dahada fazla rezil olmak icin dava kendi ilcemizde görülsün diye itiraz ediyorlar sanki ilcemizdeki hakimi satin alacaklar acaba onumu düsünüyorlarki...

buradaki avukat hanim bile gecmis olsun, böyle bir esten ve aileden kurtulacaksiniz sevinin diyor...

+ Konuyu Yanıtla
12 / 29 Sayfa İlkİlk ... 2345678910111213141516171819202122 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum