Merhabalar,

Acık Ogretim Lisesinde okumaktayım. mezun olmama 15 kredi var. Benim sorum;

Yurt dısında bir okula on kayıt yaptırmak icin transkript belgem lazım oldu. İstanbul' da oldugum icin bir yakınıma vekalet verdim Ankara' dan oda gidip gerekli vekalet ve yazdıgım Transkript dilekcesi ile basvuruda bulunmus. Vekaletnamede, tasdikname, diger belgeler, harclar vb..bircok madde var.

Fakat Transkript yerine Tasdiknamem verilmis ve okuldan kaydım silinmiş. Benim yazdıgım dilekce yerine yakınıma bir dilekce sunup imzalatmıslar, kendiside anlamadıgı icin almıs tasdiknameyi. Ankara' ya gidip düzeltmem mümkünmü ? Okula kayıt zamanı bittigi icin kaydımı tekrar acarlar mı ?

Bunun için bir dilekce yazdım fakat ne kadar doğrudur bir fikir verebilirseniz ve yanlışlarımı düzeltirseniz sevinirim.

Saygılar.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE
ANKARA

Okulunuzun Genel Lise Programında xxxxxx numara ile kayıtlı öğrenciniz iken Transkript Belgemin (Öğrenci Not Durum Belgesi) düzenlenerek tarafıma verilmesi için vekaleten atadığım xxxxxx' in gerekli dilekçe ve vekalet belgesini görevlilere ibraz etmesine rağmen Tasdikname Belgemin düzenlenerek vekilime verilmesi sonucu Açık Öğretim Lisesinden kaydım silinmiştir. Bu yanlışlığın giderilmesi, öğrenci durumumun tekrar aktif olarak sisteme girilmesi için,

Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

....../...../2010

Adı ve Soyadı

İmza

Adres:

İlçesi/İli:

Telefon:

Öğrencinin Kimlik Bilgileri

Baba adı :
Anne adı :
Doğum yeri :
Doğum Tarihi :