27.Eylül.2005 tarihinde .... YEŞİLYURT şubesinden araç kredisi onayı aldım.Ancak almak istediğim araç ertesi gün satılmıştı.Bu yüzden krediyi kullanmadım.

.... yetkilisi 30 gün içinde kullanacağımızı kullanmaz isek iptal olacağını söyledi.Bizde 30 gün içinde araç bulamadık ve krediyide kullanmadık.

32 gün sonra şube müdürü bizi arayıp taksidimizi ödemediğimizi söyledi.Biz krediyi kullanmadığımızı belirtti isekte onlar kullanılmış kabul edildiğini bu yüzden krediyi kapatmamız için 500 milyon faizinin ödenmesi gerektiğini bize söyledi.Böyle bir adeta tefecilik/haber vermeden bilgi vermeden müşteriyi yanıltarak para kazanma usülünün .... tarafından kullanılmış olması bizleri şaşırttı.

.... YEŞİLYURT ŞUBESİNDEN KULLANILIŞ OLAN 21 MİLYARLIK KREDİNİN KULLANILMAMIŞ OLMASINA RAĞMEN ÖDENMESİ TALEB EDİLİYOR.
KULLANILMADIYSADA GİDİLİP 500 MİLYON KREDİ FAİZİ ÖDENEREK KAPATILMASI GEREKTİĞİ İFADE EDİLİYOR.

KULLANMADIĞIMIZ VE UYARILMADIĞIMIZ HALDE NEDEN SEBEPSİZ YERE FAİZ ÖDÜYORUM BUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM.