Telefon görüşmeleri delil olarak kabul ediliyor mu?İstanbul'dan kardeşim ile telefonda nerden ve nasıl alacağını söylediğim 2 adet Extazi hap istedim.Bir elbisenin cebinde otobüsle bana göndermesini söyledim.Elbiseleri alırken telefonum dinlediğinden dolayı yakaladım.Verdiğim ifade; sarhoş iken aldığımı, ne olduğunu bilmediğimi, para karşılığı aldığımı söyledim.Daha sonra kardeşimin evine gittiğimi, orada duş alıp elbiseleri orada çıkarttığımı, başka elbiseler giyerek çıkarttığım elbiseleri orada bırakarak memleketime döndüm.daha sonra telefonda kardeşime elbiseleri göndermesini söyledim.Ben uyuşturucu bulundurmaktan 10 ay ceza aldım.Dosyam temyizde.Fakat kardeşim hakkında uyuşturucu temin etmekten Cumhuriyet Savcısı suç duyurusunda bulundu.Fakat hakim mahkemede telefon görüşmelerimizi okudu.Görüşmelerimizde açıkça benim hapları istediğim, onun da tarifim üzerine alıp gönderdiği belli.Fakat kardeşim ilk ifadesini savundu (Sadece elbiseleri gönderdiğini,haplardan haberinin olmadığını) Ceza alır mı?