Çok ilginç ve gülünç bir olay.
17 yaşındaki bir şahıs kargodan mal teslim almaya giderken kargoda elinde kaşe ve bir başkasına ait kimlik fotokopisi ile yakalanıyor. Polis arkadaşlarımız bu şahsı alıp bunları nerden aldın dediğinde aklına gelen bir ismi teleaffuz ediyor. Telaffuz ettiği şahıs polisler tarafından alınıyor kargodan aynı şekilde 2-3 kez işlem yapıldığı için yuzleştirme yapılıyor korgo elamanları bu şahıs değildir dior başkasına ait kart bilgileri ile malzeme alınan iş yeri sahibi ilede telefonda konuşturuluyor oda aynı şekilde bu şahıs değildi dior şahsın evinde ve iş yerinde arama yapılıyor hiç bir delil bulunamıyor ve sadece 17 yaşındaki şahsın ifadesine dayanılarak başkalarına ait kart bil gilerini kullanmak süretiyle tutuklanıp ceza evine gönderiliyor.

Şimdi bu 17 yaşındaki şahıs ben bunları Recep Tayyip Erdoğan'dan aldım deseydi ne olurdu merak ediyorum. Hiç bir delil ve teşhis yokken insanların tutuklanmaları şu soruyu aklıma getirmeye başladı sık sık ekranlarda izlemeye başladık bir çok kişi çıkıp TÜRKİYEDE hukuk yoktur diyor ve biz bunları izliyoruz bu konuda başımıza gelince acaba haklılarmı die düşünmeden edemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum