+ Konuyu Yanıtla
2 / 12 Sayfa İlkİlk 123456789101112 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 111 ileti bulundu.
    Nerede
    hatay
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim

Kunuya alaka gösterip, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim...
    sevgili Meraklımortgage eşimle aldattığını bildiğime dair yaptığım ilk konuşmada tam köşeye sıkışmış bir eda ile delilleri istedi... Delilleri yok edip kaldığımız yerden devam edelim dedi. Ama artık devam etmek istemiyorum. Ömrümce arkamı kollayarak yaşayamam ki! Sırtımı ona dönemeyecekmiyim hiç! Sürekli acaba yine mi diye düşünmek istemiyorum! Delilleri vermeyi red ettiğimde tehditler savurmaya başladı... seni mahvederim falan vs... Açmazda olduğu için ne yapacağını bilemiyor yani. Ama ben biliyorum ve devam etmeyeceğim onunla...

Hukuki NET Güncel Haber

Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim konulu yargıtay kararı ara
    Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı cerez00 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Kunuya alaka gösterip, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim...
    sevgili Meraklımortgage eşimle aldattığını bildiğime dair yaptığım ilk konuşmada tam köşeye sıkışmış bir eda ile delilleri istedi... Delilleri yok edip kaldığımız yerden devam edelim dedi. Ama artık devam etmek istemiyorum. Ömrümce arkamı kollayarak yaşayamam ki! Sırtımı ona dönemeyecekmiyim hiç! Sürekli acaba yine mi diye düşünmek istemiyorum! Delilleri vermeyi red ettiğimde tehditler savurmaya başladı... seni mahvederim falan vs... Açmazda olduğu için ne yapacağını bilemiyor yani. Ama ben biliyorum ve devam etmeyeceğim onunla...
    Elbetteki siz delilleri ile sadakatsizliğini ortaya koyduğunuzda önce affetmenizi olan biteni unutup yola devam etmenizi isteyecek. Ancak bunun sebebi olası bir hukuksal girişimden en az yara ile kurtulmaktır. Elinizdeki delillerle kçöeye sıkıştırdığınızın farkında. Siz kabul etmeyince de tehditler savurarak hatta hem meşru hemde gayri meşru yollarla size zarar vereceği tehditlerini savurması da normal.
    Evet yıllarca arkanızı dönüp uyuduğunuz kişi sizin masum ve herşeyden habersiz evliliğinizi yürütmeye çalıştığınız sırada bir başkasını size tercih ederek, içinde bulunduğunuz müessesenin kutsiyetine gölge, masumiyetine halel getiriyor. Sonra da hiçbirşey olmamış gibi yola devam etmenizi istiyor. Bir daha olmayacağını bilemezsiniz, bir daha sırtınızdan vurulmayacağınızıda bilemezsiniz, güven bir beraberlikte çok ama çok önemli bir unsur, güven tükendiğinde sarsıldığında, saygıda, sevgide, sadakatda yerle bir olur, bir beraberliği ayakta tutan kaç unsur varki zaten.
    Dal rüzgarı affetsede kırılmıştır, ve o kırık iyileşmez, tutmuş görünsede kırık yer sırıtır hep dalın gövdesinde orta yerde, ve en kırılgan nokta yine orasıdır, rüzgar sert estiğinde yine kırılacaktır.
    Doğru bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin. Allah yardımcınız olacaktır. Geçmiş olsun tekrar..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    istanbul-antalya
    İletiler
    301
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı dardayım rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Elbetteki siz delilleri ile sadakatsizliğini ortaya koyduğunuzda önce affetmenizi olan biteni unutup yola devam etmenizi isteyecek. Ancak bunun sebebi olası bir hukuksal girişimden en az yara ile kurtulmaktır. Elinizdeki delillerle kçöeye sıkıştırdığınızın farkında. Siz kabul etmeyince de tehditler savurarak hatta hem meşru hemde gayri meşru yollarla size zarar vereceği tehditlerini savurması da normal.
    Evet yıllarca arkanızı dönüp uyuduğunuz kişi sizin masum ve herşeyden habersiz evliliğinizi yürütmeye çalıştığınız sırada bir başkasını size tercih ederek, içinde bulunduğunuz müessesenin kutsiyetine gölge, masumiyetine halel getiriyor. Sonra da hiçbirşey olmamış gibi yola devam etmenizi istiyor. Bir daha olmayacağını bilemezsiniz, bir daha sırtınızdan vurulmayacağınızıda bilemezsiniz, güven bir beraberlikte çok ama çok önemli bir unsur, güven tükendiğinde sarsıldığında, saygıda, sevgide, sadakatda yerle bir olur, bir beraberliği ayakta tutan kaç unsur varki zaten.
    Dal rüzgarı affetsede kırılmıştır, ve o kırık iyileşmez, tutmuş görünsede kırık yer sırıtır hep dalın gövdesinde orta yerde, ve en kırılgan nokta yine orasıdır, rüzgar sert estiğinde yine kırılacaktır.
    Doğru bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin. Allah yardımcınız olacaktır. Geçmiş olsun tekrar..
    Arkadaşlar ben bunu anlayamıyorum. Boşanma davam sürüyor ve eşimin facebook msn hesabını açıp onun yapıp ettiklerini öğrenip bunları kaydettim. Avukatıma söyledim avukatım kullanamayacağımızı söyledi. Sonra gene de deneyelim dedik ve MSN kayıtları mailler ve facebook yazışmaları için takip ve geriye dönük inceleme istedik. Özel hayatın gizliliğine girer diye mahkemeden yazı elimizde. Sadece telefon kayıtlarını alabildik. Oradaki durum şu İP den tespit edilse bile fake (sahte) hesap açılıp eşimin adına yapılıp yapılmadığını soruşturmak bizim mahkememizin işi değildir dendi.
    Bu ne çelişki? Biri diyor ki isteyin kullanırsınız? Bir diğeri diyor ki hayır kullanamazsınız? Ayrıca avukatıma onun bilgisayarına casus program kurulup bunun kullanılıp kullanılmayacağını sorduğunda bir insanın bilgisayarına bu tip bir izleme programı kurmanın yasa dışı olduğunu öğrendim. Çünkü yasalara göre bunların kullanılması zaten yasak? Eee benim başım mı kel? Lütfen biri bana cevap versin şaşırmış durumdayım.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı akcurali rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    eşimin facebook msn hesabını açıp onun yapıp ettiklerini öğrenip bunları kaydettim.
    Siz evlisiniz ve o insan sizin eşiniz, eşinizin e-mail hesabına girmiş olmanız suç değil. medeni kanun ve anayasa size bu hakkı veriyor zaten. Ayrıca velevki suç, sizin yargılanacağınız yer aile mahkemesi değil. ayrı bir dava sebebi olup, boşanma davasında konu dahi edilemez.

avukatım kullanamayacağımızı söyledi.
    Avukatınıza hukuki neti okumasını söyleyin. Ben kullandım hemde her bir delili aslanlar gibi sundum mahkemeye. Sunmasını bilmek lazım.

MSN kayıtları mailler ve facebook yazışmaları için takip ve geriye dönük inceleme istedik.
    Msn kayıtları ve facebook yazışmaları için takip yapamazsınız. Müzekkere iki msn adresi arasındaki karşılıklı trafik ile bu msn adreslerinin bağlandığı IP numaralarının tespiti ve üyelik aşamasındaki kayıt bilgilerini istemek şeklinde olmalıydı. Ve tabii MSN Türkiye adresinden istenmeliydi.

Özel hayatın gizliliğine girer diye mahkemeden yazı elimizde.
    Bu yazıyı size hangi mahkeme verdi. Eşler arasında özel hayatın gizliliği kavramının dayanağı medeni kanun maddesi nedir. Böyle bir şey yok. Evliliğin özeli kişilerin özelinden daha çok korunmaya muhtaçtır.

Sadece telefon kayıtlarını alabildik.
    Telefon kayıtlarında aralarındaki haberleşmeyi tespit edebildinizmi ?

Oradaki durum şu İP den tespit edilse bile fake (sahte) hesap açılıp eşimin adına yapılıp yapılmadığını soruşturmak bizim mahkememizin işi değildir dendi.
    Elbette mahkemenin işi değildir. Siz iddialarınızı beyan edersiniz. Dosya tamamlandığında da avukatınız talep eder mahkemeden "dosya tekemmül etmiştir, bilirkişi incelemesi istiyoruz" diye. Dosyanız Bilişim Suçları konusunda uzman bilirkişiye gönderilir.

avukatıma onun bilgisayarına casus program kurulup bunun kullanılıp kullanılmayacağını sorduğunda bir insanın bilgisayarına bu tip bir izleme programı kurmanın yasa dışı olduğunu öğrendim. Çünkü yasalara göre bunların kullanılması zaten yasak?
    Bu programı ben kurdum ve kullandım. Kurduğunuz bilgisayar herhangi bir insanın bilgisayarı değil. Eşinizin bilgisayarıdır. Ayrıca bu suç dahi olsa dava edileceği yer, konu edileceği yer aile mahkemesi değildir.

Avukatınız bu konuda pasif kalmış... Aşağıdaki metni avukatınıza verin. Belki kullanır..

Fiilen ispatlanmadığı sürece bu olguların yaşananların açık yüreklilikle itiraf edilmeyeceğini de takdir edersiniz.

Bu koşullarda kusursuz ve mağdur olan taraf olarak aldatılan eşe bunu ispat etme yükümlülüğü doğmazmı ?

Bu durumda aldatılan eşe sadakatsizliği ispatlayacak bundan başkaca yol kalmışmıdır..

( Evli )bir kişinin özel hayatını ilgilendiren fotoğraf, mektup, görüntü ve ses kayıtları eğer boşanma sebebi sayılacak ve bunu ispat edecek unsurlar taşıyor ise ; artık bunların elde edilmesi yöntemindeki usulsüzlüğü ileri sürmek hakkın kötüye kullanılması olmaz mı ?

Evli insanların kendi aralarındaki hele birde çocuklar varsa onlar için özel hayatın korunmasına ve devamına yönelik de özel bir gizliliğin, özenin , sadakat yükümlülüğünün olması ve muhafazası taraflardan beklenilmemeli mi ?

Evliliğin kendine özgü özeli, tarafların özelinden daha korunmaya muhtaç değilmidir? bu nedenle evliliğin özelinin korunması gerçeği taraflara özel yükümlülükler getirmez mi ?

Evliliği sona erdirmeyi gerektiren , boşanma nedeni sayılabilecek gerekçeler varken bu yazışmaların ve sesin sahibi kişinin haberleşme özgürlüğünün ihlalinden özel hayatına müdahaleden bahsetmesi yanlış değilmidir?

aldatan eşin haberleşme özgürlüğü ve mahremiyeti ile özel hayatına müdahale edilmesinin yanlışlığı adına alınacak bir kararın, aldatılan eşin, çocukların ve evlilik müessesesinin haklarını - özelini de zedeleyeceği aşikar değilmidir ?

aldatan eşin sadakatsizliğini aleni olarak ortaya koyan delillerin, elde ediliş şekli nedeni ile davada yok sayılması kamu vicdanını da yaralamayacakmıdır ?

Maddi ve filili gerçekler aldatan eşin ve diğer kişi arasında yaşanan bu beraberliğin doğruluğunu ispat ediyorsa, mahkemenin artık bu delilin elde ediliş şeklinden ziyade ; sadakatsizliğin varlığını algılayıcı ve kusur açısından değerlendirici bir bakış açısı ile kamu yararına davaya yön vermesi gerekmezmi ?

Sadakatsizliğe uğrayarak mağdur olan kişi olarak aldatılan eşin yasalar önünde sadakatsizlik yapan eş kadar hakları olmalı ve hukuken himaye edilmeliki evlilik müessesesine saygı ,sadakat, sağlıklı bir neslin geleceği ve hepsinden önemlisi adalet sistemine duyulan saygı korunabilsin. yanılıyormuyum ?

hukuk sever her dostun takdir edeceği üzere Hukuk maddi gerçeklere uygun çözüm üretemedikçe güvenilirliğini yitirir ve varlık nedeni tartışılır hale gelir.
    Konu Abdullah Yaman tarafından (04-12-2009 Saat 17:10:17 ) de değiştirilmiştir.
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ

Nerede
    istanbul
    İletiler
    159
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

[QUOTE=akcurali;317217]Arkadaşlar ben bunu anlayamıyorum. Boşanma davam sürüyor ve eşimin facebook msn hesabını açıp onun yapıp ettiklerini öğrenip bunları kaydettim. Avukatıma söyledim avukatım kullanamayacağımızı söyledi. Sonra gene de deneyelim dedik ve MSN kayıtları mailler ve facebook yazışmaları için takip ve geriye dönük inceleme istedik. Özel hayatın gizliliğine girer diye mahkemeden yazı elimizde. Sadece telefon kayıtlarını alabildik. Oradaki durum şu İP den tespit edilse bile fake (sahte) hesap açılıp eşimin adına yapılıp yapılmadığını soruşturmak bizim mahkememizin işi değildir dendi.
    Bu ne çelişki?

ip numarasından kımse fake profıl diyemez bunu söyleyen sacmalamıs keza ip numarasını bildigin bir pc ye dısarıdan bile girebilrisin hatta keylogger bile gerek yokkken keza adsl ip bile sana aitken hersey senın lehine olan birseyde elindeki kozu kaybetme derim.

Nerede
    İstanbul, Türkiye.
    İletiler
    3.492
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın akkurcalı
    mahkemeden ınceleme talep edecegınıze sayfalarının ekran goruntusunu print edıp dosyaya sunmalısınız. Ve yargıutayın kararı vardır eşler arasında ozel hayat olmayacagı yonunde bunu avukatınız bulksun ve sunsun.
    Sadece ben. Kalbimi duyuyor ve insanları tanıyorum. Gördüklerimden hiçbiri gibi yaratılmamışım; yaşayanlardan hiçbiri gibi yaratılmış olmadığıma inanmak cüretini gösteriyorum. Öteki insanlardan daha iyi değilsem bile, hiç olmazsa başkayım. J.J.Rousseau

Nerede
    istanbul
    İletiler
    159
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

printscren yapman için jpg formatı olarak kaydedecegın sayfayı kaydetmeden önce bir haber sitesi acıp tarih ve saati olan syfa altta görünecek sekılde yapacaksınkı zamanı belli olsun prıntscren yapmak için klavyenın prıntscren tusuna basılı tutup mouse imleçi titreyecek ve sonra paint'acıp control v ile kaydedeceksın zaman ve alt site yapmış oldugun kaydın gerceklıgını ortaya cıkaracak.

Nerede
    Çankırı
    İletiler
    4
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Yeni konu açmayayım izniniz olursa bir soru da ben sormak istiyorum...
    ben eşime dava açtım dava red oldu ve boşanamadık.+ yüklüce bir tedbir nafakası ödüyorum.
    yalnız yaklaşık 8 aydır şöyle bir durum var. Eşimin bir sevgilisi var ve bu şahıs haftanın belli günleri evde kalıyor.Ben sokağa park ettiğm araç içinden aldığım video kayıtlarıyla bu şahsın h.içi ve h.sonu eğişik günlerde apartmandan çıkışını kaydettim.Karım apartmandakilere ayrıldığımız söylüyormuş vs.
    şimdi sorum şu
    1-bu şahıs hem benden çatır çatır nafaka alıp hem de gönlünce ilişkisini sürdürecek mi?
    2-Benim yapabileceğim hiçbir şey yokmudur?
    3-Apartmandakiler şahit olmuyorlar.elimdeki kayıtlar işe yarar mı?
    4- Zina suç değil ama ben ne yaparımda bu durumu resmen belgelendirebilirim yani ne yaparım da polisi oraya getirtebilirim?
    5- Kapıya dayanıp adamın içerde olduğu bir gece apartmanda olay çıkarsam bana faydası olur mu?
    sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı yaralı kalp rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Yeni konu açmayayım izniniz olursa bir soru da ben sormak istiyorum...
    ben eşime dava açtım dava red oldu ve boşanamadık.+ yüklüce bir tedbir nafakası ödüyorum.
    yalnız yaklaşık 8 aydır şöyle bir durum var. Eşimin bir sevgilisi var ve bu şahıs haftanın belli günleri evde kalıyor.Ben sokağa park ettiğm araç içinden aldığım video kayıtlarıyla bu şahsın h.içi ve h.sonu eğişik günlerde apartmandan çıkışını kaydettim.Karım apartmandakilere ayrıldığımız söylüyormuş vs.
    şimdi sorum şu
    1-bu şahıs hem benden çatır çatır nafaka alıp hem de gönlünce ilişkisini sürdürecek mi?
    2-Benim yapabileceğim hiçbir şey yokmudur?
    3-Apartmandakiler şahit olmuyorlar.elimdeki kayıtlar işe yarar mı?
    4- Zina suç değil ama ben ne yaparımda bu durumu resmen belgelendirebilirim yani ne yaparım da polisi oraya getirtebilirim?
    5- Kapıya dayanıp adamın içerde olduğu bir gece apartmanda olay çıkarsam bana faydası olur mu?
    sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
    Öncelikle ilk açtığınız boşanma davasının konusu ne idi onu yazmalısınız. Davanız red olduğuna göre 3 yıl süre ile aynı nedenle boşanam davası açamazsınız.
    Zina yada sadakatsizlikle iglili konulara gelince. Olabildiğince çok fotoğraf, video görüntüsü çekin. Eve birlikte girerken el eleyken, sabah evden çıkarken vs. Kişiye ait istihbarat yapın. Nasılsa önünüzde uzunca bir süre var. Telefon numaralarından tutunda araba ile gezmelerine kadar kaydedin. Bu bilgileri de avukatınızla paylaşın. Avukatınız yeter bu kadar belge, delil dediğinde evinize hırsız girdiği ihbarı ile polisi çağırın, kapıyı açtırıp tespit yaptırın. Aklıma bunlar geliyor başka nenler olabilir değerli hukuk dostu üyelerde katkıda bulunurlar herhalde..
    Geçmiş olsun..

Nerede
    Çankırı
    İletiler
    4
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

İlk dava şiddetli geçimsizlikten idi.. Ve şu anda temyizde.apartmandan hiç birlikte çıkmıyorlar yani birlikte resim vs. zor.
    Şu hırsızlık ihbarında polis kapıyı çaldığında eşim hırsız falan yok yalan ihbar dediğinde polis hala içeri gier mi ya da içerdekilerin kimliğini belgelemeye çalışır mı?

+ Konuyu Yanıtla
2 / 12 Sayfa İlkİlk 123456789101112 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

aldatildigimi ogrendim

aldatıldığımı nasıl ispat ederim

aldatıldığınızı nasıl öğrendiniz

esimin aracini nasil takip ederim

sevgilinin vatsabini nasil okurum

esimin whatssppini nasil takip edebilirim

bilgisayara keylogger atmak

bilgisayarda yapilan konusmalari bulma

bilgisayarda yapılan yazışmaları bulma

keylogger atmak

eşimin facebook yazışmaları

boşandıktan sonra aldatıldığını öğrenmek

esimi nasil takip edebilirimkocamin baskasindan cocugu var site:www.hukuki.netbaska birinin vatsabini takip icin hangi ayara girmem lazimaldatan esleri nasil takipederimesinin vatshabini yonlendirmekesimi nasil takip etsemesimin vatsabina nasil takip edebilirimsosyal olmayan cocuya ne yapmallylmhukiki olarak aldatildigimi nasil ispat edebilirimbaska bilgisayara keylogger yollamapc deki yazismalari bulmakeylogger atmainstagram keylogger gindermek
Forum