+ Konuyu Yanıtla
1 / 3 Sayfa 123 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 29 ileti bulundu.

Konu: İmkansız deliller ne kadar inandırıcı olur

İmkansız deliller ne kadar inandırıcı olur Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    12
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı İmkansız deliller ne kadar inandırıcı olur

Merhaba Arkadaşlar;<br /><br />Yaklaşık 5 yıllık evliyim,Eşimle ikimizde evliylen tanıştık.Çılgınca birbirimize bağlandık o zamanlar büyük bir şirkette yönetici olarak çalışıyordum.Eşim önce bana bekar olduğunu daha sonra ben evliyim dediğimde kendisininde evli olduğunu söyledi.Biz uzun bir süre eşlerimizi aldattık.Daha sonra eşlerimizden boşandık ve evlendik.Eşim evlendiğinde tek bir ne eşyası nede malı vardı.Kendisi zıraat mühendisi olmasına rağmen hiç çalışmadı.Eşyaların büyük bir çoğunluğunu ben kendim yaptım.evliliğimiz 4 sene yani maddi durumumun iyi olduğu dönemlerde harikaydı.Son sene işten ayrıldım ve yeni iki şirket kurdum elimdeki herşeyi şirketlere yatırdım.Ama malüm kriz bizide vurdu.İki tane çocuğum oldu biri zaten evlendiğimizde üç aylıktı.İkinciside 2008 yılbaşı günü doğdu.Kötü giden piyasa evdeki huzurumuzuda kaçırdı.Tartışmalar başladı.Eşim bir gün benden habersiz şirket hesabından yüklü bir miktar çekincede kavga sonrası kendisine tokat attım.İlk tokatımdı.Ama eşim sağolsun önce hastaneye gidip rapor aldı daha sonrada beni karakola şikayet etti.ardından evi çocuklarıda alarak terk etti.yaklaşık 3 ay çocuklarla görüştürmedi.önce savcılığa şikayet ettim sonra aile mahkemesiyle ne acıdır ki çocuklara tedbir yöntemiyle karar çıkarttım.Eşim bu sürede ben yok telle rahatsız ediyor yok kapıma dayandı gibi asılsız şikayetlerde bir kaç defa beni karakola şikayet etti.Ve dava açtı işte beni bitiren ve hayattan ve kadınlardan nefret ettiren dava dilekcesinde yazanlar.<br />1-Eşimi Aldatmışım (son altı ay eşim aynı yatağı paylaşmayıp beni türlü bahanelerle yataktan kovuyordu ve annemede senin oğlundan soğudum tiksiniyorum gibi sözler söylemişti ne yalan söyleyeyim bu dönemde bir kadınla birlikte oldum)<br />2-Dekolte giymeye zorlamışım ve giymediği zaman onu dövmüşüm (Eşim tüm kıyafetlerini kendisi alırdı en dekolte elbiseside <br />mini eteğidir onuda zaten kızlık döneminde almıştı)<br />3-Eşimi fantaziye zorlamışım fantazi kurmayınca dövmüşüm.(her insan gibi bizde fantazi kurardık ama hiç bir zaman bu aşırıya gitmemişti aslında evlenmeden önce fantazi konusunda kendisi benden daha iyiydi)<br />4-Grup sekse zorlamışım (böyle bir zorlama olmadığı gibi kendisi bana bu tarz mesajlar yazardı)<br />5-Onu dövmüşüm (sadece 1 tokat 5 senelik evliliğimde)<br />ve 40 bin ytl maddi 30 bin ytl manevi tazminat.Arkadaşlar şimdi utanarak sıkılarak ve hala benim iki çocuğumun annesi olan bu kadına tek bir laf söylemeden soruyorum.Böyle bir davada bana ne kadar zarar verebilir?Ve ayrıca Sayın devlet büyüklerimiz sayın hakimlerimiz artık kadını koruyan yasalardan biz erkekleride biraz olsun nasiplendirin inanın erkekler en azından vicdan sahibi kini olmayan yaratıklar.Kandınlarsa gözü kin bürümüş ve bu nefretleri için çocuklarını bile kullanan bir karekter olmuş çıkmış bu ülkede.Lütfen bir uzman beni bilgilendirsin

Hukuki NET Güncel Haber

İmkansız deliller ne kadar inandırıcı olur konulu yargıtay kararı ara
    İmkansız deliller ne kadar inandırıcı olur konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    492
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: imkansız deliller nekadar inandırıcı olur

Eşiniz 1 tokat için hastaneden rapor alabildiyse o tokatın(!) şiddetini bir araştırmak gerekir diye düşünüyorum. Eşinizin olaylar karşısında izlediği taktik çok tecrübeli ve bilinçli olduğunu gösteriyor. Etme bulma dünyası işte eski eşinizin çok mu ahını aldınız acaba?

Geçmiş olsun.

İletiler
    12
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: İmkansız deliller nekadar inandırıcı olur

raporda sanırım çok fazla yazmıyor düşerken kolunu vurmuş morluk var diyor.şimdi bana 4 duvar arasındaki olmamış olayları nasıl ispatlanabilecek bu konuda yardım edebilirmisiniz.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı adnandky rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    raporda sanırım çok fazla yazmıyor düşerken kolunu vurmuş morluk var diyor.şimdi bana 4 duvar arasındaki olmamış olayları nasıl ispatlanabilecek bu konuda yardım edebilirmisiniz.
    Çekişmeli boşanma davalarında iddiaların sınırı yoktur. Boşanma davaları özel hayata dair davalardır, Özel hayatnıza ait iddialar da ordan seçilerek konulacaktır dosyaya. Önemli olan hakimi bu iddialara inandırmak yada iddiaları ispatlayabilmek. Forumda biraz gezinirseniz ne entrikalarla ne boşanma davalarının yaşandığını göreceksiniz. Sayın Swan ında dediği gibi sanırım eski eşlerinizin ah ını almışsınız. Muhtemelende bu ah sizin mahkeme bitene kadar da yakanızı bırakmayacak. İkna edebilirseniz anlaşmalı boşanın. Her iki tarafta kusurlu görünüyorsunuz. Ama ksuurun büyüğü sanırım evlnemeden önce yaşadıklarınız.. Yuva yıkanın yuvası olmaz derler.. Bazan 2 nci eş 1 ncisini mumla aratır.. Unutmadan henüz birşey yaşamadınız. Yaşadıklarınız ise yaşayacaklarınızın teminatıdır.. Geçmiş olsun
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sevgi tek başına yeterli olmuyor günümüzde.

Evlenmezden önce hastalıkta-sağlıkta, varlıkta-yoklukta aynı yastığa baş koyacak kadar güveniyor muyum diye sorgulamanız lazımdı.

Ama günümüzde olumsuz şeylere tahammül kalmadı gibi birşey. Artık sadece varlıkta ve sağlıkta olmak üzere evlilik yapılabiliyor. Eskidenmiş zorluklara göğüs germek.

İletiler
    62
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: İmkansız deliller ne kadar inandırıcı olur

"erkekler en azından vicdan sahibi kini olmayan yaratıklar.Kandınlarsa gözü kin bürümüş ve bu nefretleri için çocuklarını bile kullanan bir karekter olmuş çıkmış bu ülkede.[/QUOTE]" demişsiniz....

Şu an haksızlığa uğradığınıza inandığınız için kadınlar şöyle böyle diyorsunuz acınız var.
    Biraz ibreyi kendine çevirmeli insan.
    Bir kadınsınız düşünün; ömür boyu deyip güvenip evlendiniz ve kocanız sizi uzun süre aldatıp sonrasında suç ortağıyla evlenmek için de boşamış olsun.!? Vicdan sahibi erkekler dermiydiniz?
    Herşeye rağmen geçmiş olsun. İyi bir avukat bulmalısınız. Bu durumdan kurtulduğunuzda adımlarınızı daha dikkatli atın.

İletiler
    61
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben hakim değilim, ve insanları nihai olarak yargılayamam ancak mesajınızın ilk 5-10 satırı içersinde yer alan şu cümleleri okuyunca

"Biz uzun bir süre eşlerimizi aldattık.Daha sonra eşlerimizden boşandık ve evlendik"

istemesem de "biraz yanlış bir başlangıç yapmışsızınız zaten" şeklinde olumsuz bir yargı oluştu içimde.

Ancak, sonra anlattığınız

"Eşim bir gün benden habersiz şirket hesabından yüklü bir miktar çekincede kavga sonrası kendisine tokat attım.İlk tokatımdı.Ama eşim sağolsun önce hastaneye gidip rapor aldı daha sonrada beni karakola şikayet etti.ardından evi çocuklarıda alarak terk etti.yaklaşık 3 ay çocuklarla görüştürmedi.önce savcılığa şikayet ettim sonra aile mahkemesiyle ne acıdır ki çocuklara tedbir yöntemiyle karar çıkarttım.Eşim bu sürede ben yok telle rahatsız ediyor yok kapıma dayandı gibi asılsız şikayetlerde bir kaç defa beni karakola şikayet etti.Ve dava açtı işte beni bitiren ve hayattan ve kadınlardan nefret ettiren dava dilekcesinde yazanlar..."

kısmına bakınca meselenin boyutunun sadece "yanlış başlangıç " olmadığı, aynı zamanda fevkalade bilinçli ve çevik bir kadının da söz konusu olduğunu da gösteriyor. "bilinçli ve çevik" kelimelerini ne anlamda kullandığımı tahmin etmişsinizdir: Boğa yılanı da bilinçli, kobra yılanı da çeviktir.

İletiler
    244
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Geçmiş olsun sayın üye, eşiniz rapor aldıysa durumunuz pek iyi görünmüyor. Benim davamda ben eşimi dövmediğim halde, raporu da olmadığı halde, 3 tane yalancı şahit kullandıkları halde, hatta şahitler eşimi döverken görmediklerini söyledikleri halde hakim boşanmaya karar verdi. Ben bu kararı temyize gönderdim ama o mahkemede hakimlerin ne kadar çirkinleşebildiğine, görevlerini kötüye kullandıklarında ne kadar iğrenç bir durum olduğuna şahit oldum. Şahit olmak bir yana hakimlerin görevlerini kötüye kullandıklarını, ne büyük bir pisliğin içinde yattıkları belgelenmiş oldu. Bence en iyisi boşverin mahkemeleri falan adaleti kendi aranızda halledin. Ben şahsen bundan sonra TC'nin hiçbir mahkemesini de devlet memurunu da kanunlarını da tanımamaya karar verdim. Kendi kanununuzu kendiniz yazın ve uygulayın. Asın kesin gerekirse zor kullanın, göreceksiniz adalet sizden yana olacak. İstediğiniz kadar yalan dolan iftira yapın, rüşvet verin dediğinizi yaptırın bu memlekette böyle hakimler varken, böyle savcılar böyle mahkemeler varken size hiçbişey olmaz. Aksini iddia eden varsa beri gelsin. Kokuşmuş, çürümüş, ahlaksızlığı ilke edinmiş bir partinin adalet sistemi bu kadar olur. Tüm TC vatandaşlarına geçmiş olsun, akpli deniz fenerli, ali dibolu, zekeriya özlü mutlu günler dilerim herkese....

İletiler
    99
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı erhan-1973 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Geçmiş olsun sayın üye, eşiniz rapor aldıysa durumunuz pek iyi görünmüyor. Benim davamda ben eşimi dövmediğim halde, raporu da olmadığı halde, 3 tane yalancı şahit kullandıkları halde, hatta şahitler eşimi döverken görmediklerini söyledikleri halde hakim boşanmaya karar verdi. Ben bu kararı temyize gönderdim ama o mahkemede hakimlerin ne kadar çirkinleşebildiğine, görevlerini kötüye kullandıklarında ne kadar iğrenç bir durum olduğuna şahit oldum. Şahit olmak bir yana hakimlerin görevlerini kötüye kullandıklarını, ne büyük bir pisliğin içinde yattıkları belgelenmiş oldu. Bence en iyisi boşverin mahkemeleri falan adaleti kendi aranızda halledin. Ben şahsen bundan sonra TC'nin hiçbir mahkemesini de devlet memurunu da kanunlarını da tanımamaya karar verdim. Kendi kanununuzu kendiniz yazın ve uygulayın. Asın kesin gerekirse zor kullanın, göreceksiniz adalet sizden yana olacak. İstediğiniz kadar yalan dolan iftira yapın, rüşvet verin dediğinizi yaptırın bu memlekette böyle hakimler varken, böyle savcılar böyle mahkemeler varken size hiçbişey olmaz. Aksini iddia eden varsa beri gelsin. Kokuşmuş, çürümüş, ahlaksızlığı ilke edinmiş bir partinin adalet sistemi bu kadar olur. Tüm TC vatandaşlarına geçmiş olsun, akpli deniz fenerli, ali dibolu, zekeriya özlü mutlu günler dilerim herkese....
    kardaş beliki seninde benim gibi için yanıyor ama yapacak hiçbir şey ben büyle düşündükçe dünyayı bilmiyorum ama bu kanunlarla TC yaşanacak bir yer değil diye düşünüyorum çünkü haksızlıklar almış başını gidiyor hıç himsenin evinde huzur kalmamış terür bi tarafta faizler bi tarafta zina vs bana güre kanunlara bağlıyorum üstad hazretleri demişki bu kanunlarla bu ülke fazla ayakta durmaz vede öylede olmuştur kardaş kardaşa güvenemiyor herkes birbirine kazık atmaya çalışıyor hukukçu hocalarımız kızmasınlar ama bazı savundukları davalarda kendileride haksız oldukları ve bildikleri halde genede savunuyorlar niye çünkü kapitalizm.

İletiler
    12
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Swan ve Sayın Dardayım ;

Lütfen bana hukuksal boyutta olabilecekler konusunda bilgi verebilirmisiniz.Beni nelerin beklediğini bilmek ve ona göre kendimi korumak en azından hazırlamak istiyorum ..tEŞEKKÜRLER

+ Konuyu Yanıtla
1 / 3 Sayfa 123 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: