lütfen yardım edib ben 29 yaşında 11 yıllık evli bi bayanım özel bi hastanede ameliyat oldum ve kadın hastalığı (endometriyosiz)teşhisi kondu ve kistlerim olduğu soylendi bunları hemen aldırmam gerekiyomuş hastanenın yönlendirmesiyle başka bi özel hastaneye gittik ,kist boşaltım yapılcaktı doktorla konuştuk ücreti sorduk operasyonu sorduk ,doktora uyuşturucaksınız dedim değilmi evet dedi bi ğne batması hissediceksiniz fakat operasyon başladıktan sonra beni uyuşturmadılar bütün çığlıklarıma fenalık geçirmememe yalvarmama rağmen doktor bana hakaret etti (sen lazmısın kızım sus bi sen gelme buraya tüp bebek yapmaya sus ne barıyon bağırma içerdeki hastalar korkçak) öğrendim ki benim çığlıklarım haksız diilmiş 1 hafta sürekli ağrı sancı içinde kıvrandım ağladım aynı kist tekrarladı bir hafta içinde ve aynı özel hastanenın başka şubesine gittik hemen anesteziyle alındı kistim insan muamelesi gördüm ,fakat şikayet ettiğim ilk operasyonu yapan doktor ıkıncı operasyonumu yapan doktoru , benım ilk ameliyatımı yapan dr u ve bikaç kişiyi aratıp şikayetimden vazgeçmemi soledi ben vazgeçmiycem dedim burası hukuk devleti ve bende hakkımı arıyom maddi manevi arıycam hakkımı şikayetçi olduum doktor bana hakaret davası açmakla tehdit etti beni hakaretım ise siz mahalle ebesimisiniz lafım olmuş .
Şimdi size soruyorum ben hakkımı nası arayabilirim canlı canlı beni kesip biçen bana olmadık hakaretler edip bir hafta boyunca dayanılmaz ağrılar çektiren ve operasyonu yarım bırakıp aynı ameliyatı olmama sebep olan doktormu suçlu benmi aynı hastanenın başka şubesinde anestezi altında yapılan ve şikayet ettiğim hastane ve dr dan daha az ücret alan diğer şubedeki doktor yaşadıklarımı duyunca şok olmuştıu ve bikaç doktorda onay verdi haklılığıma (sözlü onay) şimdi ben nası hakkımı savunucam ne yapçam yardım edin lütfen
ızgın: ızgın: