+ Konuyu Yanıtla
10 / 61 Sayfa İlkİlk 123456789101112131415161718192030405060 ... SonSon
91 den 100´e kadar toplam 609 ileti bulundu.

Konu: Fıkralar

Fıkralar Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    istanbul, kadiköy, Türkiye.
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Mahkemede hakim, Temel'e sormuş:
    - Kiminle evlisin?
    - Bizum kariylan!
    Hakim sinirlenmiş:
    - E, herhalde, sen hiç erkekle evlenen duydun mu?
    - Duydum tabi, nasil duymadum!..
    - Kimmiş?
    - Bizum kari.

Hukuki NET Güncel Haber

Fıkralar konulu yargıtay kararı ara
    Fıkralar konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Bursa, Türkiye.
    İletiler
    2.735
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Adamın birinin 3 tane haşarı çocuğu varmış Bu yüzden de bir türlü karısıyla iş tutamıyormuş Bir gün karısına şöyle bir plan anlatmış:

- Bak, sen yemek yerken üzerine çorba dök, sonra da onu temizlemek için mutfağa git, ben de arkadan sana yardım etmek için gelirim orada işimizi görürüz Karısı da tamam demiş

neyse yemek vakti gelmiş, planı uygulamaya koyulmuşlar,tam mutfakta işi görüyolar, afacanlardan en küçük olanı mutfağın acele ile aralık unutulmuş kapısından kafayı çaktırmadan uzatmış

Sonra da hemen benzi bembeyaz bir şekilde kardeşlerinin yanına dönmüş ve şöyle demiş:

Ulan yemeğinizi adam gibi yiyin, kimse üstüne çorba falan dökmesin Benden söylemesi, yoksa babam fena yapıyo

Nerede
    Turkey.
    İletiler
    301
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Fulya hanım Fulya hanım ;
    Erkek fıkralarını değiştirip değiştirip kadınlara uyarlamayınız yoksa fıkranız sizlere özel bırakın gitsin tövbe tövbeeee
    Bir kere o cine haritayı uzatan erkek öyle kadın bulunamıyor kaldıki birbirinden haberi olmaması gerkenlerde kadınlar ....

<div align="right">Ekleyen: commodore1tr - 11/05/2006 : 19:58:30</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Lütfen ama... Ben fıkraları uyarlamıyorum. duyduğum okuduğum gibi yazıyorum. Elinizi vicdanınıza koyun fıkralar uyarlama olsa bile bu haliyle daha gerçekçi.. Çinli bilgenin erkeklere öğüt verdiğini düşünsek ilk dört öğüde uyan bir sürü kadın var. Yani son öğüt gereksiz olur.

Güzel akıllı sefkatli uysal gençte bir sürü kadın var. Bu durumda erkek versiyonu için cinin işi kolay.. Zor olan benim yazdığım şeklinde erkek bulmak...
    Ne biliyorsunuz kimin kimden uyarladığını hem??????

Ahhh Erkeklerin şu dağlardan yüksek gururu... Bir fıkraya bile rahatça gülemiyorlar.... Mizah sitesini bile anında kadın erkek savaşına dönüştürüyorlar.. Bu erkekler kadınlardan neden bu kadar korkar??? Bu konuda bir form açmayı düşünüyorum bu arada ama sitede fena mimlendiğim için ya biraz beklemem yada başka bir idi almam gerekecek...

Nerede
    Hatay, Türkiye.
    İletiler
    3.380
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Olur mu hiç fulya hanım.. tamamen özgürsünüz hem bakmayın bizim dağlardan yüksek gururmuza o kadarcık gurur ebegümecide de bulunur. Üstelik hanımdan korkmayan taş olur vallahi (25 yılın tecrübesi konuşuyor burada:D)

Nerede
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Bakın hele bakın
    Çin kültürü ile Japon kültüründe hangi aklı evvel bilge kadına öyle öğüt verirki olsa olsa Fransız olabilir... bilgede kadında..
    'Güzel akıllı sefkatli uysal gençte bir sürü kadın var' bunların tamamı olan kadın nerede ? Bulursanız bana haber verin Ben bunca sene bu özelliklerin %50 sini taşıyanını bulamadım ) (hepsini birden ) Güzel olur aklı olmaz güzel olur kibirinden yaklaşamazsın 'Erkeklerin şu dağlardan yüksek gururu..' dediğiniz dağları onlar yaratmış gibidirler. Uysal kadın sadece romanlarda oda Kerime Nadir de okudum 'uysal gibi görünürler ' diyorsanız eyvallah.. Şefkatli kadının şefkati bildiğim kadarıyla sadece çocuğunadır...
    Bak realist bir espri yapalım dedik hemen laf ettin ha ha ha
    Bu arada sayenizde de 25 senelik tecrübe ayaklarına kılıbık bir Fırat abimiz olduğunu resmen tescil ettik...
    Adınız da mimlenmiş olamaz bence çok iyi yazıyorsunuz benim gördüğüm kadarı ile...
    'Bu erkekler kadınlardan neden bu kadar korkar' diye bir form açmanıza gerek yok şeytandan herkes korkar ))))
    Bak AKP li milletvekilinin dağıttığı kitaba 'cennette olanlar hep fakirmiş cehennemdeyse sadece kadınlar varmış))) belgeli

Nerede
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Bakın hele bakın
    Çin kültürü ile Japon kültüründe hangi aklı evvel bilge kadına öyle öğüt verirki olsa olsa Fransız olabilir... bilgede kadında..
    'Güzel akıllı sefkatli uysal gençte bir sürü kadın var' bunların tamamı olan kadın nerede ? Bulursanız bana haber verin Ben bunca sene bu özelliklerin %50 sini taşıyanını bulamadım ) (hepsini birden ) Güzel olur aklı olmaz güzel olur kibirinden yaklaşamazsın 'Erkeklerin şu dağlardan yüksek gururu..' dediğiniz dağları onlar yaratmış gibidirler. Uysal kadın sadece romanlarda oda Kerime Nadir de okudum 'uysal gibi görünürler ' diyorsanız eyvallah.. Şefkatli kadının şefkati bildiğim kadarıyla sadece çocuğunadır...
    Bak realist bir espri yapalım dedik hemen laf ettin ha ha ha
    Bu arada sayenizde de 25 senelik tecrübe ayaklarına kılıbık bir Fırat abimiz olduğunu resmen tescil ettik...
    Adınız da mimlenmiş olamaz bence çok iyi yazıyorsunuz benim gördüğüm kadarı ile...
    'Bu erkekler kadınlardan neden bu kadar korkar' diye bir form açmanıza gerek yok şeytandan herkes korkar ))))
    Bak AKP li milletvekilinin dağıttığı kitaba 'cennette olanlar hep fakirmiş cehennemdeyse sadece kadınlar varmış))) belgeli

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Adamın biri, Ankara'ya gitmek için tam uçağın merdivenlerini çıkarken
    kulağına bir ses gelmiş;

-Binme, bu uçak düşecek!

Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş.İkinci uçağı beklerken, görevlilerin kendi aralarında yaptığı konuşmayı duymuş.

-TK 745 sefer sayılı, 8,30 uçağı düştü kurtulan olmadı!

Koşmuş Haydarpaşa'ya, hızlı trene bilet almış, tam binecek,aynı ses kulağında:

-Binme bu trene, raydan çıkacak!

Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, televizyonu açınca tüyleri ürpermiş. Spiker;

-Ankara'ya gitmekte olan hızlı tren Adapazarı'nda raydan çıktı 21 ölü, 13 ağır olmak üzere 89 yaralı yakın hastanelere kaldırılmıştır!

Allah'ına şükretmiş. Gece evden çıkmış, saat 24 otobüsüne bilet almış, tam
    binerken yine o ses;

-Freni patlayacak, binme!

Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış, bağırmış;

-Sen kimsin yaaaa?

-Ben senin iyilik meleğinim!

Adam iyice kızmış;

-Ulan evlenirken neredeydin??

(Melek de kadının gazabından korkup susmuştur herhalde :D )

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Ahmet Bey 97 sinde. Hüseyin Bey ise 92 sine erişmiş.

Yıllardır dostlukları devam etmekte. Bir gün Ahmet Bey Hüseyin Beyin evinde yemeğe davet edilmiş.
    Dikkatini çekmiş, Hüseyin Bey karısına hitap ederken "Gülüm",
    "hayatim", "balım", "tatlım', "şekerim", "sevgilim", "ruhum", gibi
    laflar kullanıyor.
    Bir ara karısı mutfaktayken yine, "birtanem, nerelerdesin, yemeğin
    soğuyacak" demiş. Ahmet Bey dayanamamış. "Yahu dikkat ediyorum,
    karına ne iltifatlı laflar ediyorsun. ballar,şekerler... Bunca seneden
    sonra olacak şey değil, bravo sana" demiş. Hüseyin Bey şöyle bir arkasını dönüp karısının hala mutfakta olduğunu tespit ettikten sonra, " sorma birader" demiş.
    "Ne balı şekeri... 10 yıl oluyor bizim hatunun adını unuttum. Bir türlü çıkaramıyorum."

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Wilson adinda birinin civi fabrikasi vardir ve reklama ihtiyaci vardir. reklamci bir arkadasi ile konusurken arkadasi "Wilson Civileri" diye bir reklam ayarlayabilecegini ifade eder.
    "Bana bir hafta ver" der
    arkadasi, "sana bir kasetle donecegim"

Bir hafta sonra reklam uzmani Wilson'u gormeye gelir. Kaseti videoya koyar ve calistirir. Romali bir asker Isa'yi Carmiha civilemekle mesgul, Yuzunu kamereya cevirir ve :
    "Wilson civileri kullanin, onlar herseyi tasirlar" der.
    Wilson cilgina doner ve bagirir "Senin problemin ne? Bunu asla TVde gostermezler, Sana ikinci bir sans veriyorum, ama kesinlikle Romalilarin Isa'yi carmiha germesi gibi seyler istemiyorum"

Ikinci hafta reklamci elinde baska bir kasetle gelir, Yine kaseti videoya koyar ve calistirir. Bu sefer kamera Romanin disindan merkeze dogru yakinlasir ve carmiha asili Isa'nin onunde durur. Romali bir asker yukari bakar ve :
    "Wilson civileri, herseyi tasir" der.
    Wilson kendini tutar bu sefer.
    "Sen beni anlamiyorsun, Carmihta bir Isa istemiyorum. Sana son sans veriyorum bir hafta icinde yayinlanabilecek bir reklamla gelmeni istiyorum"

Bir hafta daha gecer. Wilson sabirsizca beklemektedir. Reklam uzmani yeni kasetiyle gelir. Saclari uzamis, ciplak bir adam nefes nefese kosmaktadir. Bir duzine romali askerde pesinden kovalamaktadir. Tepenin basina gelirler ve askerlerden biri kameralardan birine donerek:
    "Keske Wilson civileri kullansaydik!"

Nerede
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Çingenelerde bir adet vardır. Bir bebek doğunca annesi bir törenle onun adını koyar. Ama o anda ne söylerse ad olarak o kalır. Bir gün bir bebek doğar ve tam adını koyacağı sırada annesinin *oku gelir. Ve "*okum geldiii!" diye bağırır ve çocuğun adı "*okum geldi" olarak kalır... *okum geldi büyür ve askerlik çağına gelir. Askere gider, komutan adını sorunca "*okum geldi" der. Komutan "git tuvalete yap da gel" der. *okum geldi de gider tuvalete ve gelir. Bu olay bir kaç kez tekrarlanır. Sonunda bir arkadaşı "onun adı *okum geldi komutanım" der. Günler böyle geçip giderken *okum geldinin askerlikten canı sıkılır ve kaçmaya karar verir. Akşam olunca duvardan atlayarak kaçarken, komutan kaçtığını görür ve hemen bağırmaya başlar "*OKUM GELDİİİ KAÇIYOR LANNNN!" Bunu duyan askerler saf saf bakarlar. Komutan tekrar tekrar bağırır: "*OKUM GELDİ KAÇIYORRR LANNN!" bunu duyan askerlerden biri şöyle bağırır: - "YAPINDAAA YAKALIYAAALIIIMMMM KOMUTANIMMMMMMMMMMM"

+ Konuyu Yanıtla
10 / 61 Sayfa İlkİlk 123456789101112131415161718192030405060 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

https:www.hukuki.netshowthread.php559-Fikralarpage46

maliyeciler ormana gelince fıkrası

dayanışma ile ilgili fıkralarhttps:www.hukuki.netshowthread.php559-Fikralarpage51https:www.hukuki.netshowthread.php559-Fikralarpage54aktif travestihttp:www.hukuki.netshowthread.php559-Fikralarpage59ekmeenen ye ekmeenenewiniz sizi vurarsaingilizce fıkra slow schoolerotık fıkralar kısakaşmerfikralarekmeenen yefıkralarhttps:www.hukuki.netshowthread.php559-Fikralarpage13
Forum