Dün açtığım konu için (yersiz ve düzensiz hissettiğim için) site kulanıcılarından ve yönetiminden özür dilerim....

Bunu sormam gerek bana verebileceğiniz cevap gayet değerli sorunu aşağıda kısaca özetliyeyim...

Yalova liman başkanlığın da üzerime kayıtlı tekne mi kendi ellerimle gaflete gelerek orhangazi iznik gölü kıyı şeridin de kullanan insanlara verdim ancak bu şahıslar paramı ödemediler üzerimde olan tekne kaydını da almıyorlar kendi elimle verdiğim için hırsızlıkla suçlayamıyorum.... teknemi gidip yerini tam tespit edemediğim için alamıyorum da şahıslardan paramı veya teknemi alabilmek için kurduğum bağlantıların hiç birine cevap vermediler artık telefona bile çıkmıyorlar....
Bir avukata gittim danışmak amacıyla hüsrana döndü ( bu bir alacak verecek davasıdır 1 sene dava sürer ben de bu davaya miktar ufak olduğundan bakmam bakmazlar da ) diye cümleler kurdu en doğrusunun benim dava açmam benim takip etmem gerktiği üzerine kurulu bir danışma ziyareti oldu...
tekne başka bir şehirin kazasına bağlı bir yerde olma sebebiyle davayı orada mı açmak zorundayım yoksa bulunduğum şehirden de bunu yapa bilirmiyim.

SAYGILARIMLA