Merhaba arkadaşlar
Aşağıdaki maddeleri kapsayan satış sözleşmesi yapmak istiyordum fakat bir türlü başarılı olamadım yardım edebilecek biri varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Alıcının Yükümlülükleri
1.Aracın Akü’sü (akümülatör) garanti süresini (12 ay üstü) aşmış olmayacak
2.Aracın Alternatör’ü (şarj dinamosu) bakım gerektiriyorsa maliyeti müşteri tarafından karşılanacak.
3.Müşterinin yaptırmış olduğu izolasyonlu kasanın kat sayısına göre soğutucunun çalışma şartları belirlenecek ve müşteri ile razılaştırılacak.
4.Aracın izolasyonlu kasasında hava kaçağı müşahada edilirse bu kaçağı gidermek müşterinin yükümlülüğünde olacak.
5.Müşteri gıda dağıtım sürecinde gün içinde kasa kapısının kaç defa ve kaç dakikalık aralıklarla açılıp kapanacağını net olarak söyleyecek.
6.Araca soğutucu cihaz montaj edildikten sonra, Firmamızın veya yetkili servisimizin bilgisi olmadan müşteri tarafından araca her hangi bir elektrik gücü tüketecek cihaz montaj edilemeyecek.
7.Sistem elektronik ortamda çalıştığından müşteriye verilmiş olan kullanım kılavuzuna mutlaka uyulacak.
8. Dış ortam sıcaklığı 40 °C nin üstündeyken üretici tarafından ayarlanmış soğutma kapasitesinde meydana gelecek soğutma değişikliği normal karşılanacaktır.
9.Soğutucunun her zaman mükemmel çalışabilmesi için soğutucunun dış ünitesi (kondenser) aralıklarla basınçlı suyla yıkanacak.
10.Müşteri kumanda panosunda müşahade ettiği her hangi bir anormal hali hiçbir müdahale yapmadan Firmaya veya yetkili servise bildirecek.

Satıcının Yükümlülükleri
1. Soğutucu cihazını montaj etmeden önce aracın AKÜ ve Alternatörünün kontrolünü yapıp bilgileri müşteriye aktaracak.
2. Soğutucu montaj edilecek kasanın kaçak kontrolü firma elemanları tarafından yapılıp tutanak tutularak müşteriye imzalatılacak.
3. Soğutucu montaj edildikten sonra, arzu ederse müşterinin gözlemi ile , test amaçlı çalıştırılacak ve tüm veriler alınarak tutanak tutulup müşteri ve firma yetkilisi tarafından imzalanarak ürün teslim edilecektir.

Ekler
Tutanak 1 - 2
Kullanım Klavuzu