Alıntı Av.Ferda Aydın rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
Sizi üzmek istemem ama; bu konuda katıldığım bir dava oldu.Yine lüks bir semtte oturan müvekkilim, üst katta bulunan köpekten rahatsızdı.Köpek Rus çoban köpeği idi.Atlayıp,zıplıyor,gerçekten büyük gürültü çıkarıyordu.Ben özellikle yönetim planında yer alan "Apartman"da hayvan beslemek yasaktır" maddesine dayandım.Karşı taraf çoban köpeğinin yerine küçücük bir fino köpeğinin resmini mahkemeye sundu.
Köpeğin karnesini istedim; mahkemeye sunuldu.Devasa bir köpek.
Ayrıca bizzat köpeği de gördüm; çok sevimli ama cüssesinden dolayı gürültü yapan bir köpek.Sonuçta hakim yönetim planına dayanarak talebimiz doğrultusunda karar verdi.Ne mi oldu; üzücü ama, aile köpekleriyle beraber başka bir semte taşındı..
sevgılı ferda hanım oncelıkle merhabalar..bu konuyla ılgılı bır dosya bulmam gerekıyordu ve ıyıkı sızın yazınıza rastladım..ben stajyer avukatım..bana odev verdıler,boyle bır dosya bulmamla ılgılı..fakat hıc bulamadım..sızın eger davanız gorulduyse kı gorulmus,bu dava hangı mahkemede gorulmus dosya numarası nedıreger verırsenız sevınırım..yada buna benzer herhangı baska bır olay da olsa sevınırım..sımdıden ılgınız ıcın tesekkur edıyorum..eger veremezsenız de yınede saolun..ıyı aksamlar..ancak bulursanız bana mesajda atabılırsınız sıteden..yanıtınız beklıyorum