Arkadaşlar Ben Başıma Gelen Birr Olay için Yardım istiycem...

Arkadaşalar bugün bana Başka Bir ilden İcra mektubu geldi...

benim bu borç için senet felan hiç birşey imzalamadım ve mektupta itirazınız varsa 7 gün içinde etmelisiniz diyor.. ve bende itiraz etmek istiyorum bu nasıl yapabilirim zarft sözlü veya yazılı olarak istiraz etmelisniz yazıyor sözlü olarak itiraz edemem çünkü şehir dışında yazılı olarak yolllamayı düşündüm şlehir dışındaki icra müdürlüğünün adresini bilmiyorum yani mektubun üstüne gideceği yer ankara icra müdürlüğümü yazacam bilmiyorum....benim sizden isteğim bu itirazı nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz

ayrıca ikinci sorum

bu borç eğitim harcıdır geçen yıl okul la anlaştık örnek okul harcı yıllık 5 milyar biz 2 milyara anlaştık daha sonra ikinci yılda aynı ücreti ödedim 3. yılda bana bu icra geldi.... okulu aradım neden böyleoldu diye bana zayıf dersin olduğu için bursun kesildi dediler zaten ebnim bursumda başarı ile felan olmadı zadece sözlü olarak anlaşma ile oldu ... zaten bunun için senet felan da imzalamadım ..bu durumda benim eğer itiraz edebilirsem kazanma drumum nassıl ..ve bu itiaz sonucunda ne olacak mahkememi olacak olacaksa nerde olacak... kaybedersem ne ile karşılaşırım yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılarımla: