Temmuz 2007'de trafik kazası sonucu babamı,abimi,yeğenlerimi kaybettim. Kaza sonucunda arabamız Pert durumdaydı ve savcı ölümlü kaza olduğu için arabaya şerh koydurtmuştu. Araba otoparkta daha fazla durmasın diye satmak istedik ama şerhten dolayı satışta yapamıyorduk. İnternetten verdiğimiz ilanın birinde adam araba servisinin olduğunu otoparkta daha fazla durup para vermektense şerh kalkana kadar arabayı dükkana çekip tamirine başlayayım şerh kalkınca satışını yaparız bende paranızı veririm dedi. Şerh kalktıntan sonra kendisiyle görüştük ama son zamanlarda telefona cevap vermemeye basladı ve yerine gittigimizde adamın iflas ettiğini öğrendik ve yerini devretmiş. Devralan adam siz para almayı bırakın arabayı hurdaya cıkarınki basınız ağrımasın diyor. Ama çalışanların söylediğine göre arabanın parcalarını borcuna karsılık devralan adam almış.
Ben bu durumda ne yapabilirim. Arabayı hurdaya cıkarsam temmuzdan beri ödenmeyen vergi borclarınıda ben ödemek zorunda kalacagım ve hic para almamıs olacagım. Adam parcalarını calıntı arabada kullansa yine benim basım belaya girecek ? Bu durumda ne yapabilirim savcılıga suc duyurusunda mı bulunsam tavsiyelerinizi bekliyorum. İnsanları acılı günlerinde bile kazıklamaya calısanlarıda Allah'a havale ediyorum.