iyi günler 2006/2007 yılı ikinci taksitimi yatırmayı unutmuşum. Aralık 2007 de 2007/2008 yılı kayıt, cari hizmet giderini yatırmaya bankaya gittim 208 YTL yatırdım. 2007/2008 yılı ikinci taksitini yatırmaya geçen gün yine bankaya gittim. Ama yatırmam gereken herhangi bir borç çıkmadı. ilimde bulunan AÖF bürosunu aradım kayıt yeniletmediğimi söylediler. Aralık ayında ilk taksiti yatırdığımı söyledim. Bana dekontu inceleyerek Eskişehirde bulunan büroyu aramamı söylediler. Dekontumu buldum gerçektende geçen yılın ikinci taksitini yatırmışım. Fakat dekontumda kayıt yenileme diye not düşülmüş. Eskişehirde bulunan büroyu aradım durumu anlattım fakat bir sonuç elde edemeyeceğimi söylediler. Bankada bulunan görevli bana toplam borcumun 208 YTL olduğunu söylediler bende yatırdığımı söyledim. Bana ne yaparsam yapayım bu şekilde yeniden kayıt yaptıramayacağım söylendi. Bankada toplam borcum söylenmiş olsaydı yatırırdım. Ne yapabileceğimi sordum bana mahkemeye gitmem gerektiğini şayet olumlu karar çıkarsa kayıt yaptırabileceğim söylendi. Bana yardımcı olursanız sevinirim okulum bitince hayata atılmam gerekli. Feci şekilde mağdur oldum bu benim planlarımdan bir yıl gitmesi demek sorumlu olduğum bir ailem ve nişanlım var. Okulum bittiğinde evlenmeyi düşünüyorduk. Herşeyim altüst oldu. Bu durumu düzeltebilmem için ne yapabilirim, insaniyet namına lütfen bana yardımcı olun. Saygılarımla M.Ali Çetinkaya ( 0 506 27 37 67 7 - cetinkaya_m_ali@msn.com - cetinkaya_m_ali@hotmail.com)