Bülent Ersoy artık Roj TV’nin yıldızı!

Popstar Alaturka’da askerimizin sınır ötesi harekâtını eleştiren Bülent Ersoy, dünden itibaren PKK’nın resmi televizyonu Roj TV’nin “yıldızı” haline geldi! Bu televizyon, Bülent Ersoy’un sözlerinin yer aldığı görüntüleri bir bant haline getirmiş, neredeyse 10 dakikada bir yayınlıyor!
“Savaş karşıtlığı”na saygım sonsuz... Ama şarlatanlara dayanamıyorum!
Siz Mehmetçikler’in ve masum vatandaşlarımızın öldürüldüğü günlerde baldır-bacak göstermekle yetinip, akan kana seyirci kalacaksınız; o canlar sizi hiç mi hiç ilgilendirmeyecek... Ama eli kanlı terör örgütünün üzerine gidildiğinde, “savaş karşıtı” kesilip askerimize arkadan saldıracaksınız!
Bu yaptığınızın “savaş karşıtlığı” falan değil, düpedüz “terör örgütü yandaşlığı” olacağını düşünmeyeceksiniz!
O katiller de sizi Roj TV’nin Bülent Ersoy’u kullandığı gibi kullanacak!
Allah bizi sadece düşmandan değil, akılsız dosttan da korusun!

Mustafa Mutlu Vatan
-----------------------------------------------------------------------
Türk Askerinin Kuzey Irak'taki PPK kamplarına düzenlediği kara hareketinin düzenlendiği günlerde Türk milletinin evlatlarının evlatlarımızın can siparane savaştığı bu günlerde ne dediğini bilmeyen bu zat o koltuklarda kimlerin sayesinde oturup sırıttığının farkında bile deyildir Türk halkını arkadan hancerlemiştir.Böyle kişilerin pusuya yatmış pkk terörüştünden farkı yoktur
Ahlaktan ve ülke sevgisinden yoksun bu kişinin konuşmalarına sessiz kalan
Orhan Gencabayı'da kınıyorum Ebru Gündeş hanım efendiyide saygıyla anıyorum bu sahısa gereken cevabı o anda verdiği için.
Star tv bu zatı tekrar yayınlarında görev verirşe kanalıda kınıyorum.M.E.Sezen
www.startv.com.tr / izleyicitemsilcisi@startv.com.tr