1978 ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR DOĞUMLUYUM. 2001 YILINDA ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ FEN EDBİYAT FAK.MATEMATİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.AYNI ÜNİVERSİTEDEN 2001 YILINDA MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ SERTİFİKASI ALDIM. 1999 YILINDA ZONGULDAK SULH CEZA MAHKEMESİNCE TCK:491/2(HIRSIZLIK) MADDESİNDEN YARGILANMA SONUCUNDA 21 GÜN HAPİS CEZASI ALDIM BU CEZAM 105.000 TL AĞIR PARA CEZASINA ÇEVRİLEREK TECİL EDİLDİ VE 31 EYLÜL 2004 TARİHİNDE SİLİNMESİ İÇİN GEÇEN SÜRENİN DOLUMUNDA ADLİ SİCİL KAYDIMI SİLDİRDİM. AYRICA 2003 EYLÜL AYINDA MEMNU HAKLARIMIN İADESİNİ DE ALDIM. VE 15.11.1990 günlü, E. 1990/2, 1990/2 sayılı kararında,gerek ağır hapis cezasıyla mahkumiyet, gerekse yasa maddesinde ismen sayılan yüz kızartıcı suçlardan dolayı mahkumiyet olsun, suç ayrımı yapılmaksızın, ertelenmiş bulunan bir mahkumiyet hükmü nedeniyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48/A-5 ve 98/b maddeleri uyarınca Devlet Memurunun görevine son verilemeyeceği hükme bağlanmıştır. Bu nedenle bu suçlardan dolayı da ceza alan ancak cezası ertelenenlerin kişi, memur değil ise memur olabilir veya eğer memur ise memuriyetine son verilmez. Örneğin zimmet suçundan mahkum olma halinde alınan ceza ertelenirse ilgili kişi memur olabilir veya memur ise görevine son verilmez.. ŞEKLİNDEKİ HÜKÜMDE DİKKATE ALINDIĞINDA BENİM ÖĞRETMENLİĞE ATANMA GİBİ BİR HAKKIMIN OLUP OLMADIĞININ TARAFIMA İVEDİLİKLE BİLDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM .