Sevgiliye sorulmaz o karanlık uzun gecelerin bedeli.. İstenmez,istenemez duyguların karşılığı.. Çabalamak istemek yetmez bazen.. Sadece sevmektir aslında Sevmek.. karşılık beklemeden acısı-tatlısıyla.. Yokluğun bile öyle yakışıyor ki hayatıma...

olan ve olmayan arasında bir fark vardır elbet...

var mısın, yok musun? şayet var isen NERDESİN? yoksan gerçekten, olmamışsan hiç, neden bu yoksunluk?

yazgecer....... sana aşkı kimse anlatamaz anlatsada inan aslı gibi olmaz şakı bütün benliğinde his etiğinde o zaman sende anlıyacaksınki bu anlatılmaz bir duygu ve ben hiç aşık olmamayı tercih ederdim elimde olsaydı ama elimde değil hep aşık oldum ağladım işin en kötü yanı biliyorum aşk tekrardan beni bulup tekrardan yaralıyacak

yalandı herşey.. ve bitti seni seviyorum bile diyemeden gidiyorum şimdi bir ben birde içimdeki sen özlemlerin sevdam var, ama bana çok uzaklar. gidiyorum şimdi gitme desen beni engellesen ve senı sevıyorumu duysam senden ilk ve son.. son herşey hayatımdaki son nokta. özlemim sevdiğim sevgimi söyleyemedim ve gidiyorum şimdi dilimde eskilerden bir parça ve yüreğimde bir sen birde tam bilemediğim bir şiir. ne gece bekler sabahı nede taze ölüyü mezar benim seni beklediğim kadar. hoşcakal ey sevgili.... ağlayacağım hemde hıckıra hıckıra elimde remsin olmayacak belki ama yüreğim senınle dolu gözlerimde gözlerin dolu olucak ve yarım kalan bir aşkın hikayesi yazılcak son defa umutlarım yeşermeyecek belki akan son göz yaşlarımda ama biliyorum ki bir sen daha olmayacak tutamadığım ellerin bakamadığım gözlerin ile gidiyorum ve dilimde son sözüm SENİ SEVİYORUM

Susmak bazen çok şey anlatır derler ya ondandır sana suskunluğum içimde dinmeyen yaralar can çekişirken defalarca sana gelişlerimde defalarca seni anışlarımda her yarayı senden bilişimdeki suskunluğum susmak çok şey anlatır derler ya ondandır içime atmalarım, küsmelerim, gözyaşlarım hep ondan yardan gelen yaradır, yardan gelen dumanlı bir yalan o zaman susmak düşer bana şimdi ben bütün kederimi gömerek içime sana susuyorum içimde fırtınalar kopuyor ve ben sana avazım çıktığı kadar susuyorum...

Şimdi Gidiyorsun Vakit Kaderin !.. Bir Tuhaf Telaş Sardı İçimi !.. Hoşçakal İYİ YÜREKLİM...
Ruhuma uyguladığım soy kırıma bir son verdiğim gün tekrar görüşeceğiz

birine deliler gibi aşık olmuşsan `o` nu kaybetmeye hazırlamalısın kendini

uzun düz saçlarınla gönlüme uzanırdın her omuzuma yattığında.bana bakan yağmur yüklü buluttu gözlerin,gözlerimden kalbime bakan.gözlerinden süzülen iki damlada ben akardım gül yanaklarından dudağına...usulca girdin nefesime ve taa parmak uçlarıma,her dokunduğumda sen varsın içimde.şimdi hasretim bana yağmur yüklü bulutlarla bakan gözlerine.kendimi görmeyi özledim o gözlerde.hadi uzan düz saçlarınla gönlüme omuzuma yatarak.hadi süz beni gözlerinden gül yanaklarına ve kurumuş dudaklarına bırak beni öleyim dudaklarında.ölmek değildir bu aslında,senin nefesin benim nefesimdir,kalbin kalbim.gözlerimin nuru kalbimin atma sebebi seni seviyor bu kalp.sensizken duracak gibi oluyor ama izin vermiyorum çünkü sen varsın içinde en güzel yerinde.ne kadar uzaksak birbirimize o kadar içimdesin o kadar derinlerimde...