Yalniz gecemin yalnız beni.Yine kimsesiz senlerdeyim.Onun bunun kimsenin olmadığı o yerde yine yalnız beraberız..Güneşin batışı doğuşu yıldızlarin tek tek gözlerimize vurduğu yalnız biz,ne çok kaçardım senden hani kaçan kovalanırdı ya sahipsiz kavalandım ben...... Korkunç gecelerimde olurdu beni yalnız bırakmazdın yalnızlığım,anne anne!!! diye haykırdığım ve ağlayarak uyandığım o gecelerde yine, yine sen vardın yalnızlığım..Ne çok nefret ederdim senden. Bunu bile bile yine sen gölgem gibi yanımdaydın yalnızlığım...Eski arkadaşlarımı,dost bildiklerimi misafir ederdim sık sık düşlerime ne mutlu olurdum.Boyalı suratların gölgesinde çünkü sensizdim yalnızliğım silkilinerek uyanırdım biterdi düşlerim yine sen ve ben kalırdık yalnızliğım...Bazen sigara dalları eşlik ederdi gecelerimize yada acı dolu şarkılar eser geçerdi onlarda biterdi yine biz bize kalırdık yalnizlığim ve şimdi tam alışmışken sana bize...bırakıp gidiyormusun beni başkasi olamaz diyen sen değilmiydin? Hani herkes sahteydi dosttan,aşktan ,sevgiden,menfaatten uzak hani biz..ayrılamazdık senle... sönmüş hayatıma girdiğin gibi çıkıyomusun kötü alışkanlığım yalnızlığım benim...Artık bırakamıyorum seni korkuyorum aslında çünkü beni terkettiğin gibi bir daha çalacaksın kapımı senin dünyana ait olmuşum bensiz..ben.....git git ama biliyorumki artık senin yerini kimse dolduramaz kötü alışkanlığım yalnızlığım benim ve çıktın gittin hayatımdan.....!! evet artık yalnız değilim yalnızlığım...boyası akmış mutluluklardayım mutluyum ESKİ YALNIZLIĞIM gelme geri...!!Biliyorum bitecek bu rüyada biras sonra uyanacam ateşli bir sigaranın karanlık külleri olacam ve yine yanımda sadece sen olucaksın HİÇBİRŞEYİM yalnızlığım benim...yavaş yavaş uyanıyorum galiba mutlu değilim sanki,ters giden bir trenin boş hayallerinin son vagonundayım...durdurun..!! durdurun ne olur bu treni mutluluğum herşeyim bitiyor son istasyonda...yine eski dostum yaklaşıyor yalnızlığım........anlıyorumki kalıcı olan mutluluk bu yolculukta değilmiş doğru yerde yanlış insan belki mutluluk avuntuları......lanet olsunn! lanet olsunki bitti bu yolculuk artık inebilirim beni bekleyen gerçek dostum yalniz gecemin,yalnız sigaramın,yalnız türkülerimin,yalnız BENİM YALNIZLIĞIM...! HOŞGELDİN tekrar hayatima......... kendimi çok yalniz hisettiğim bir anda yazdığım...!!

Yönetim: Yazı size ait değilse lütfen kaynağını ya da alıntı olduğunu belirtiniz.