AŞK LAYİHASI

Sizi Adliye Sarayında ilk gördüğüm andan müteakip , yüreğim , replik düplik dilekçesi hazırlığı ve istirdat davası gibi heyecan ve şevkle dolup taşıyor...Bu heyecanımı gizli celse gibi ihfa edemediğimden dolayı ön sorun halini aldı...Sizin de isticvap davetiyesi gibi itici duruşunuz tutuklama müzekkeresi gibi ürkütücü bakışlarınız bende bir ihtiyat kaydı bir içtinap hasıl olmasına sebebiyet verdi...yanınıza gelip bilirkişi raporu kadar merak ettiğim isminizi öğrenme şerefine nail olamadım..

Size nam-ı müstear olarak tensip ettiğim ''Adliye sarayının prensesi'' diye hitap etmek istiyorum..Ey Adliye Sarayının prensesi güzelliğin Kızılay davası gibi dillere destan , olağanüstü mahkemeler kadar istisnai ve yargılamanın yenilenmesi misali fevkalade...Sıra cetveli gibi düzgün saçların , terdid davası misali kademeli kaşların var...Benim için teksif ilkesi kadar önem taşıyorsun.

Hülasa sizinle itimada müstenid hukuki muamele kurmak istiyorum...Cevabınız müspet ise yarın saat 14:00 de sizi Adliye Sarayının kantininde bekliyor olucam...Lütfen beni refüze etmeyin , beni isyana teşvik etmeyin...

(Buluşmadan sonra) DEVAM EDECEK...