Siz 150 tlnin üzerine soğuk bir bardaksuiçin.

Dolandırıcıyı kendiniz kadar saf mısandınız....!
Herhalde kendi evinden veya işyerinden internete bağlanacak değil ya.Gitmiştir bir internet cafeye oradan almıstır bir mail adresı msn e yazstısızınle ve kullandıgıcep telefonuda %100 açık hatlardandır.
Daha önce de dolandırılan yuzlerce UYANIK la tanıstım ve bırtanesi davacıolmuş kısının hayatta gıtmedıgı bir şehirden adına kontorlu hatalınmıs ve o hatla mılletı dolandırmıs dolandırıcı.Fakat kişi nekadarda ben değildim desede hatalınırken kullanılan imza o kısye aitdeğilsede yinede ceza almış ve temyize yolladı.Henüz akıbeti belli değildir...

Sizde her gordugunuz ucuz ilana kanıp tanımadıgınız kısılere havale yapmayadevam edin...

Msn im çalındı hikayelerinede inanmıyorum..Çalarım dıyenlere okadar dedim ki şubenim msn ide bir çalın da bakalım nasıl çalınıyor,fakat aradan yıllargeçtıhala çalabilene rastlayamadım....

msn adresim busitedede yazılarımda mevcuttur.Çalan kişi zaten telefon numaramıda otomatikman biliyor olacak ve bana telefonumdan ulasıp msn ini çaldım demesıyeterli....Bende ona cep telefonumu hediye edeceğim yeterki şu benim msn imide çalsın(lar) hala çalmadılar beklıyorum...

Dünyada msn in şifresını çözebılecek bır program vs olmadıgına emınım aksını iddia edecek olan varsa beklıyorum.