merhabalar.delırmek uzereyım lutfen yardım.burası nasıl bır ulke anlamıyorum.ınsan hakları dıye bısey varmı sızce.bence yok asla olmıcakta, avrupa bırlıgıde hayalden oteye gıdemıcek boylece.
anlatmaya baslıyorum.yaklasık 13,14 sene once yanı ben kucuk sahıpsız koca ankarada yapayalnız cahıl bır kız iken cesıtlı nedenlerden oturu kadınların konsumasyonda yaptıgı bır pavyonda calışmaya basladım.daha 18 yasındaydım.pavyon sahıbı hemen benı adamlarıyla emnıyete gonderdı gereklı ışlmeler yapıldı, ve benım yasım o donemler kucuk oldugu için bana okuyucu kartı cıkartıldı.resımlerım cekıldı parmak ıızım alındı vs vs.yanı fıslendım.ve bu olay gbt m tc nın neresınden sorulursa sorulsun ortaya cıkıyor.aranmam vs cıkmıyr fakat etrafımda polis ahbapı olan herkez benım eskıden pavyonlarda calıştıgımı kolayca ogrenıyor ve olay tarıhınden sonra unıversıte okumama ve karıyer yapma ıstegıme ragmen çaşıltıgım tum normal işlerden atılmama neden oluyor.su anda o yıllar ve gecmışım bana cok uzak olmasına ragmen hala o kucukluk hatamın bedelını oduyorum,13 yıldır falan.bu kartı nasıl ıptal ettırecem ? parmak ızım sılınsın demıyorum ama gbt m soruldugunda pavyonda calıştıgımın cıkmasını ıstemıorum dogal olarak.bunun ıcın ne yapabılırım?