Kilitli Konu
3 / 5 Sayfa İlkİlk 12345 SonSon
21 den 30´e kadar toplam 49 ileti bulundu.
    Nerede
    eskişehir, merkez, Turkey.
    İletiler
    118
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Cumhurbaşkanlığı seçimine katılmamak fiili grup kararı almak sayılmaz mı?

Alıntı Erkan PDR rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Oğlunu şehit veren ana oğlunun görevini yaparken şehit düştüğü kurumun kapısından başında dini gereği örtü var diye giremiyor.

Latife hanım Çankayada iken tesettürlü değil miydi?
    Sayın Erkan PDR,

Öncelikle şunu bilmenizde fayda görüyorum. Latife Hanım'ın tesettürlü fotoğrafları devrim yasaları çıkmadan öncesine aittir. Ve devrim yasaları çıktıktan sonra Latife Hanım başını örtmemiştir. Dolayısıyla bu iddianız tamamen havada kalmakta, herhangi bir temele dayanmamaktadır.

İkinci olarak; kastettiğiniz askeriyeye başı kapalı hanımların girmesine hiçbir engel yoktur. Benim annem başı kapalı olarak orduevine de garnizon komutanlıklarına da rahatlıkla girebilmektedir. Zira dini inançları gereği başını örttüğü örtü "türban" değil eşarptır ve annem gibi samimi inananlar baş örtüsünü siyasal bir simge olarak kullanmaya çalışmamaktadırlar.

Bilgilerinizi gözden geçirerek yazmanızı dilerdim.

Hukuki NET Güncel Haber

Cumhurbaşkanlığı seçimine katılmamak fiili grup kararı almak sayılmaz mı? konulu yargıtay kararı ara
    Cumhurbaşkanlığı seçimine katılmamak fiili grup kararı almak sayılmaz mı? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    İstanbul / Beyoğlu
    İletiler
    3.411
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Cumhurbaşkanlığı seçimine katılmamak fiili grup kararı almak sayılmaz mı?

Sn. Erkan PDR,

Sizi inandırmak gibi bir misyonumuz yok, böyle bir misyonun başarısız olacağının da farkındayız, siz inanacağınıza inanmışsınız. Forumlarda yer alan belirttiğiniz konuları gözden geçirirseniz, bu konulardaki görüşlerimizi açıkça görürsünüz. Hukuktan dem vurup, hukuken yasak olan şeyleri savunmaya çalışmayın. Hadi memleket sizin deyiminizle yasakçı zihniyet kaynıyor, belirttiğiniz konularda AİHM kararlarına da bir göz atın. Hadi biz yasakçı zihniyeti temsil ediyoruz, onlar da mı yasakçı? Hadi onlar da yasakçı, ne işiniz var yasakçılarla o zaman? Niye bu konularda AİHM'ye dava açıp sonra boyunuzun ölçüsünü alıyorsunuz?

Habire birilerinin reklamını yapacağınıza, bu konuda sorulmuş sorulara ya net cevap verin ya da forumları ve siteyi terkedin. Zira konu hukuken defaaten izah ediliyor, siz bunları görmeyi istemeyip tekrar en başa dönüyorsunuz. Ne kendinizi boşa yorun, ne de bizim zamanımızı meşgul edin. Dönüp dönüp aynı şeyleri aynı reklamları yapmaktan vazgeçin, bir de bu dindar söylemini artık bırakın. "Din büyüğü" ne demek? İslam'da ruhban sınıf mı var, Allah katında tüm insanlar eşit değil mi? Kimin dindar, kimin ne kadar dinli veya dinsiz olduğuna siz mi, "din büyüğünüz" mü, yoksa Yüce Allah mı karar verecek? Biz Dinimiz Hıristiyanlaştırılıyor derken, "din büyüğü" sözünüzle tam da bunu teyid etmişsiniz. Ruhban sınıf Hıristiyanlığa özgüdür, piskopos, başpiskopos, Papa vb... Bizim dinimizde böyle bir sınıf yoktur, Allah ile kul arasında aracı da yoktur. Kuran-ı Kerim herkese yeter, okuyan herkesçe anlaşılır, çünkü insanlığa gönderilmiştir, bir çok Sure'de "Ey İnsanlar" diye tüm insanlığa hitap edilir. Bazıları bunları anlamaz, anlamak işine gelmez, öyle olunca da şakirt, ağabey, imam, baş imam kaçınılmaz olur. Bu Yüce Allah'a şirk koşmaktır, tövbe edin ve hukuki görüş bildirecekseniz bildirin, aksi halde artık şu forumları terk edin...

İletiler
    18
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu vatandaşın kabahati yok...
    O işini yapıyor. Hem de tam kendisinden istendiği gibi......
    Hala anlaşılmadı mı...kardeş güdümlü mermi gibi...
    Hedefe kilitlenmiş, kim ne derse desin ne yaparsa yapsın, bildiğini okuyor.
    Sayesinde iki forum kilitlendi, yılmadı hemen yenisini açtı..
    Allah için de herkesi peşine takmış götürüyor.
    Hepimiz bu kışkırtıcıya cevap vererek, onun ekmeğine yağ sürüyoruz.
    O da kıs kıs gülüyor....
    Aynen şeyini şeyettiğimin şeyi Arınç gibi....
    Harun Gür Beyefendi ne güzel yazmış.... Ama kime ???
    Anlayana sivrisinek saz, bunlar gibi anlamayanlar zaten ampul kafa...
    İ. Melih Gökçek tayfası...
    Şurada ağız tadıyla konuları tartışmak, farklı fikrlerin zenginliğini yaşamak yerine, ampul söndürmekle uğraşıyoruz....
    Ama başefendileri nasıl Amerikaya kaçtıysa yakında bunlar da arazi olacak.
    Büyük üstadları şeyini şeyettiğimin şeyi Arınç, nasıl ülkeyi kıs kıs gülerek karıştırıp, zılgıtı yiyince morardıysa,
    piyonları da moraracak... hem de nasıl.
    Son çırpınışlar bunlar......
    PDR....PDR....PDR...
    canımm.....
    Selam eder gözlerinden öperim.......

İletiler
    106
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben derimki, Cumhurbaşkanlığı seçimi, erken seçim v.s ile oluşan son zamanlardaki durum, artık, ne Cumhurbaşkanlığı seçimi, nede Hükümetin belirlenmesi ile sınırlı değil. Çünkü; Cumhurbaşkanlığına Abdullah GÜL'ün seçtirilmeme çabası, o makama eşi başıörtülü birinin getirilmemesi, getirildiğinde Laikliğin zarar göreceği,Atatürkün oturduğu makamın, bir şekilde lekeleneceği iddiası üzerine idi.
    Eğer millet,önümüzdeki seçimlerde, Cumhurbaşkanlığına Abdullah GÜL'ü seçmeye çalışanlar aleyhine karar verirse, gerçekten demokrasiye inanıyorsak ve bu inancımız sözde değilde, davranışlarımızda da varsa; gerçekden milletin laiklik anlayışıda, seçtirmeyenlerin anlayışıyla örtüşüyor demektir.Herkes haddini bilip, kendine ve düşüncesine çeki düzen vermelidir derim ben.
    Yok eğer Cumhurbaşkanlığına Abdullah GÜL'ü seçmeye çalışanlar lehine sonuçlanırsa,gerçekten demokrasiye inanıyorsak ve bu inancımız sözde değilde, davranışlarımızda da varsa; gerçekten milletin laiklik anlayışıda, seçtirmeyenlerin anlayışıyla örtüşmüyor demektir.Herkes haddini bilip, kendine ve düşüncesine çeki düzen vermelidirderim ben.
    Yukarıdaki düşüncem adil değilse,mantıklı değilse ,demokratik değilse, bana adaleti,demokrasiyi,mantık önermelerini tekrar öğretecek bir öğretmen bulun. Ama an az benim kadar, demokratik, adil ve mantıklı olsun lütfen.
    Yeter, söz; sözün ebedi sahibi olan , MİLLETİNDİR. myirtici.

Kuvvet birdir ve o milletindir… K.Atatürk.

Nerede
    Hakkari, Yüksekova, New Zealand.
    İletiler
    31
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Forumları uzaktan takip eden birisi olarak genelde karışmıyorum. Ama son ileti karışmam gerektiğini açık bir şekilde ortaya koydu. Madem hukuk sitesi hukukçular düzeltir dedim ama boşuna olduğu görüldü.
    myirtici isimli üyenin iletisi demokrasi ve Cumhuriyetle bağdaşmamaktadır. Hele hele ulu önder ATATÜRK ün bir beyanının bir cümlesini almak abesle iştigaldir. Önemli olan cümlenin bütünü ve anlamıdır. Bu bağlamda baktığımızda bu üyenin ikinci paragrafını güçlendirmek için ettiği sözün ne ATATÜRK le nede demokrasiyle örtüşmediğini görürüz.
    Para karşılığı yada bir çıkar tehtit karşılığı cinayeti üstlenen kişi mahkemece tespit edildiğinde nasıl cinayetten yargılanıp ceza almazsa ikinci paragrafta öyledir. Demokrasiler kendisini yok edecek sapkın ideolojileri benimsemez ve onun kabulünü kabul etmez. Halk şeriatı istedi diye demokrasi şeriata geçmez çünkü demokrasi içinde şeriat a yer yoktur. Bunu böyle gibi yutturmak isteyen zavallı beyinler yok olmaya mahkumdur.
    Mevcut iktidar ve onun satılık beyin ve bu beyinle köleleştirilmiş zihniyetlerin söylemi demokrasite karşı olduğundan kabul edilemez. Abdullah Gül ve onun şahsında çevrili atanmış bir kitlenin demokrasi söylemi ile irticaya geçiş Atatürk e ihanet Cumhuriyeti inkar demokrasinin yıkılmasıdır. Sapkın zihniyetlerin yeri kabul görecekleri yönetim yerleridir. Halkı sömürerek eski ortadoğu kralları gibi çocuklarını avrupa/amerikada okutup orada mülk sahibi olup halkı yoksulluk ve ortaçağ karanlığına sürmek isteyen gerizekalı satılmış beyinler gerçekler karşısında yok olmaya mahkumdur.
    Kendi çıkarları için siyonizm dahil herşeye evet diyen ama içeride ılımlı islamı savunan beyinlerin yıkadığı zavallı grup er geç uyanacaktır. Uyumak için dirensede uyanacaktır. ABD ilişkileri ile yoğun propogandaya tutulan ve Türkiye yi satın almak ve halkı ile layık olmadığı manda yönetimi altında sözde ılımlı islama götürenler bu yolda oylarla boğulacaktır. Amerikan uşaklığı ile sevr anlaşmasını hükümet yolu ile getirmek isteyen UTAH yönlendirmeli aşağılık kesimin sonu gelmiştir. UYAN EY TÜRK zaman uyuma zamanı değildir.
    myirtici denilen üyenin sözde aldığı iletinin aslını sunuyorum...
    Millî Egemenlik (Millî Hakimiyet) Egemenlik, hiçbir mâna, hiçbir şekil ve hiçbir renkte ve işarette ortaklık kabul etmez.Toplumda en yüksek hürriyetin, en yüksek eşitlik ve adaletin devamlı şekilde sağlanması ve korunması ancak ve ancak tam ve kat’ı mânasıyla millî egemenliğin kurulmuş bulunmasına bağlıdır. Bundan ötürü hürriyetin de, eşitliğin de, adaletin de dayanak noktası millî egemenliktir. Toplumumuzda, devletimizde hürriyet sonsuzdur. Ancak onun hududu, onu sonsuz yapan esasın korunmasıyla mevcut ve çevrilidir. Bir insan,belki kendi arzusuyla şahsî hürriyetini yok etmek ister, fakat bu teşebbüs koca bir milletin hayatına ve hürriyetine zarar verecekse, muazzam ve şerefle dolu bir millet hayatı, bu yüzden sönecekse ve o milletin çocukları ve torunları bu yüzden yok olacaksa bu teşebbüsler hiçbir vakit meşru ve kabule değer olamaz. Ve hele böyle bir hareket hiçbir vakit hürriyet namına müsamaha ile telâkki edilemez. Hiç şüphe yok, devletimizin ebedi müddet yaşaması için, memleketimizin kuvvetlenmesi için, milletimizin refah ve mutluluğu için hayatımız, namusumuz, şerefimiz, geleceğimiz için ve bütün kutsal kavramlarımız ve nihayet her şeyimiz için mutlaka en kıskanç hislerimizle, bütün uyanıklığımızla ve bütün kuvvetimizle millî egemenliğimizi muhafaza ve müdafaa edeceğiz.Millî emeller, millî irade yalnız bir şahsın düşünmesinden değil bütün millet fertlerinin arzularının, emellerinin bileşkesinden ibarettir.Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.Kuvvet birdir ve o milletindir.Millî egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, yok olur. Milletlerin esareti üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmağa mahkûmdurlar. Bir millet, varlığı ve hukuku için bütün kuvvetiyle, bütün fikri ve maddî güçleriyle alâkadar olmazsa, bir millet kendi kuvvetine dayanarak varlığını ve bağımsızlığını temin etmezse şunun, bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz. Millî hayatımız, tarihimiz ve son devirde idare tarzımız, buna pek güzel delildir. Bu sebeple teşkilâtımızda millî güçlerin etken ve millî iradenin hâkim olması esası kabul edilmiştir. Bugün bütün cihanın milletleri yalnız bir egemenlik tanırlar: Millî egemenlik... Dünyanın belli başlı milletlerini esaretten kurtarmak için egemenliklerine kavuşturan büyük fikir akımları, köhne müesseselere ümit bağlayanların, çürümüş idare usullerinde kurtuluş kuvveti arayanların amansız düşmanıdır. Arkadaşlar! Türkiye devletinde ve Türkiye devletini kuran Türkiye halkında tacidar yoktur, diktatör yoktur!Tacidar yoktur ve olmayacaktır. Çünkü olamaz. Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdani ve mevcudiyetidir. Egemenliğine doğrudan doğruya sahip olmanın kıymetini pek iyi anlayan ve pek iyi bilen millet, bu mukaddes egemenliğine karşı baş gösterecek her tehlikeyi kahredecektir.Millî egemenlik uğrunda canımı vermek, benim için vicdan ve namus borcu olsun.Kendilerine bir milletin tadili bırakılan adamlar, milletin kuvvet ve kudretini yalnız ve ancak yine milletin hakikî ve elde edilmesi mümkün menfaatleri yolunda kullanmakla görevli olduklarını bir an hatırlarından çıkarmamalıdırlar. Bu adamlar düşünmelidirler ki, bir memleketi zabıt ve işgal etmek o memleketin sahiplerine hâkim olmak için kâfi değildir. Bir milletin ruhu zapdolunmadıkça, bir milletin azim ve iradesi kırılmadıkça, o millete hâkim olmanın imkânı yoktur. Halbuki asırların getirdiği bir millî ruha, hiçbir kuvvet mukavemet edemez. Mahkûm olmak istemeyen bir milleti, esareti altında tutmağa gücü yetecek kadar kuvvetli müstebitler artık dünya yüzünde kalmamıştır.Büyük Millet Meclisi Türk milletinin asırlar süren aramalarının özeti ve onun bizzat kendisini idare etmek şuurunun canlı bir timsalidir. Türk milleti mukadderatını Büyük Millet Meclisinin kifayetli ve vatanperver eline tevdi ettiği günden itibaren karanlıkları sıyırıp kaldırmış ve ümitle istikbale yönelmiştir. Yeni Türkiye Hükümetinin öz cevheri millî hâkimiyettir. Milletin kayıtsız ve şartsız hâkimiyetidir. Gerek askerlik, gerekse siyaset hayatımın bütün devir ve safhalarını dolduran mücadelelerimde daima hareket düsturum millî iradeye dayanarak milletin, vatanın muhtaç olduğu gayelere yürümek olmuştur. İŞTE CUMHURİYET BÖYLE KURULDU ...Gerek askeri gerekse siyasi hayatımın bütün dönem ve safhalarını işgal eden mücadelelerimde daima hareket kuralım, milli iradeye dayanarak milletin ve vatanın muhtaç olduğu gayelere yürümek olmuştur.
    Gördüğünüz gibi bu sözcüklerin kullanıldığı durum ve yer olayların kışı bu üyeynin yazdığı gibi değildir... Geçmişiyle yüzleşip hesap veremeyen hiçbir kimse o koltuğa layık değildir.
    DOKUNULMAZLIK ZIRHIYLA DEĞİL AÇIK ALINLA GELİNECEK MAKAMDIR ORASI BU BÖYLE BİLENE... BİLMEYENE ANLATILA...

İletiler
    106
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

[QUOTE=posedion1;103800] Halk şeriatı istedi diye demokrasi şeriata geçmez çünkü demokrasi içinde şeriat a yer yoktur. şeklinde benim iletime cevap vermişsiniz.Ben halk şeriat isterse, ona geçelim mi demişim.Yazılanları okurken, anlamak istediğinizi değil, yazılanları anlayınız lütfen.Bunu burda, tartışmakdan bile rahatsız olurum. Diğer tüm yazdıklarınıza sonuna kadar katılmakla birlikte, benim yazdıklarımdan yukarıdaki cümleyi nasıl çıkardaınız, anlamadım.
    Tüm (Cumhurbaşkanlığı seçimine katılmamak fiili grup kararı almak sayılmaz mı?) konu başlığını tararsanız, mevzu konu başlığından da anlaşılacağ üzere, Cumhurbaşkanının seçiminde yapılan alışılmadık tutum üzerine yapılan tartışmalar,Cumhurbaşkanlığına getirtilecek kişide olması gereken hasletlerin, nasıl olacağı, hanımının başıörtülü olup olmaması, Latife hanımında başının örtülü olduğu,Eşinin başının örtülü olması, onu laik olmakdan çıkarrımı konusu üzerinedir.
    Benimde söylemeye çalıştığım, millet, Abdullah GÜL'ü Cumhurbaşkanlığına seçmeye çalışanların lehine karar verirse, başı örtülü eşe sahip birinden, laiklik adına kimsenin yada milletin çoğunluğunun çekincesinin olmadığı, böylebir durumun,laikliğe zarar vermeyeceği kanısına sahip çoğunluk bir milletin olunduğunu ortaya koyacağını söyledim.
    Bir önceki iletimde(Ben derimki, Cumhurbaşkanlığı seçimi, erken seçim v.s ile oluşan son zamanlardaki durum, artık, ne Cumhurbaşkanlığı seçimi, nede Hükümetin belirlenmesi ile sınırlı değil. Çünkü; Cumhurbaşkanlığına Abdullah GÜL'ün seçtirilmeme çabası, o makama eşi başıörtülü birinin getirilmemesi, getirildiğinde Laikliğin zarar göreceği,Atatürkün oturduğu makamın, bir şekilde lekeleneceği iddiası üzerine idi.) diyerekde bu vurgulanmıştır. Bu meramım daha başka nasıl anlatılır.Sizin anladığınızla benim anlattığım arasındaki fark,siyah ile beyaz arasındaki farkdan daha farklıdır.
    Şurada birşeyler yazıp-çizip tartışıyorsak;konuyu çarpıtmadan,iftira boyutuna taşımadan tartışalım.Bu söz ikinci parağrafı nekadar güçlendiriyorsa, birinci parağrafıda aynı derecede güçlendiriyor.Sevgili poseidon1,ithamlarınız beni gerçekden üzdü,ilk iletimde anlatmaya çalıştıklarımı biraz daha açarak yazdım. Umarım bu sefer, doğru anlaşılırım.Size teessüflerimi bildiriyorum.

« … Kuvvet birdir ve o milletindir… »

1.11.1937, TBMM, 5. Dönem 3.Toplanma Yılını Açarken.
    http://www.siberaktif.net/forum/showthread.php?t=7295
    K.Atatürk'ün bu sözu de,yukarıdaki linkde mevcuttur. Benim tarafımdan ima edildiği gibi cımbızlamak suretiyle alınmamıştır. (M harfindeki sözleri)
    Konu myirtici tarafından (10-05-2007 Saat 22:25:39 ) de değiştirilmiştir. Sebep: imla

İletiler
    15
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın yönetim PeDeRas dosyasını kapatınız.Bulgarcadır,bir bulgar göçmenden tercüme edersiniz,dilim bu siteye saygımdan varmıyor.saygılarımla.

İletiler
    50
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

(Kalbi olanlar dikkat!!! Az sonra okuyacaklarınızda herhangi bir söz sanatı, takiye ve hakaret bulunmamaktadır. Mertçe konuşulmuştur. Böyle bir şeye alışık değilseniz okumaya devam etmemeniz tavsiye olunur. Anlamak istediğinizi değil, yazılanları okuyunuz.)

Farklı görüşlerim ve tarzımdan dolayı çok fazla ileti aldığım ve merak edildiğim için bilgi amaçlı yazıyorum. Savunma hakkının kutsallığının ve fikirlerin savunulmasının bu site sevenleri için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle ve sorumluluğuyla yazıyorum.

Kamu hizmetinde bulunuyorum ve vergimi tam veriyorum.
    Laikliği hukukun üstünlüğüne tercih etmiyorum. Sosyal hukuk devleti taraftarıyım.
    Kendimce ülkem Türkiye Cumhuriyeti için faydalı olduğuna inandığım şeyleri savunuyorum.
    Niyetin kastın önünde olduğuna inanıyorum.
    Kamu erkinin yanlış ve halka rağmen kullanıldığına inanıyorum.
    Son kararla (367) hukukun toplum gözünde ve vicdanlarda itibar kaybettiğine inanıyorum.
    İtham yerine iknayı, hakaret yerine nasihati tercih ediyorum.
    Toplumsal manevi değerlerimizin bir kesim tarafından hazmedilemediğini düşünüyorum.
    Laik kesimlerin menfaatinin birey ve kitle menfaatlerinin önünde gözetildiğine inanıyorum.
    Köktenci laik kesimin ulusal değerleri hor gördüğüne inanıyorum.
    İnandırıldığı gerçek dışında gerçek tanımayan ve kabul etmeyen sol ağırlıklı bir zihniyetin devletin önemli kurumlarında stratejik bir planla kadrolaştığına inanıyorum.
    Din konusunda herkese eşit olması gerekecek cumhurbaşkanlığı makamının Sezer’in kokteyl uygulamaları ile dindara kapatıldığına inanıyorum.
    Bağnaz ve köktenci laik yaklaşımlarla onurlu yaşamın engellendiğini düşünüyorum. (İkna odaları, üniversitelerin girişinde kızlarımızın yaşadıkları…)
    Dindar yaşamanın zorlaştırıldığına hak ihlalerinin bilinçlice ve hukuk kullanılarak yapıldığına inanıyorum.
    Müslümanım ve Türk’üm. Elhamdülillah dediğim bir ümmetim ve Ne Mutlu dediğim bir milletim var. Birincisine tahammülsüzlerin olduğuna inanıyorum.
    Kimseyi inandırmak veya incitmek gibi sanal bir misyonum yok.
    Demokrasiye nalıncı keseri gibi yaklaşıldığına inanıyorum.
    Baş örtüsü yasağını destekleyen birisinin laik olmadığına inanıyorum.
    İnternette ve sanal ortamda bile olsa bana ağır hakaretlerde bulunanların ahiret sorumluluğu da bulunduğuna inanıyorum.

İletiler
    18
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın yeni üye Erkan PDR,

HADİ ORDAN.......
    HADİ ORDAN.......
    HADİ ORDAN.......

Nerede
    Bursa, Türkiye.
    İletiler
    2.735
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın PDR ben adam gibi gerçek kimliğimle yazıyorm.
    1-Kamu hizmetinde çalıştığınız için verginizi siz vermiyorsunuz. Maaşınızdan kesiliyor.
    2- Hukuk devletinin vazgeçilmez kuralı laikliktir. Laiklik olmazsa hukuk devletinden söz edilemz
    3-Niyet ve kast aynı anlama gelir
    4- Kamu erki halka rağmen kullanılıyorsa, kamu erkini kulllanan hükümeti hedef almanız gerekir. Zira kamu erki yönetim organınca kullanılır
    5-Hukuk hiç bir zaman itibar kaybetmez. Hukuk günlük politikaların dışındadır. Hukuk ile kanunu karıştırmayın
    6- Bizlerin nasihata ihtiyacı olmadığını ve sizin de nasihat edecek durumda bulunmadığınızı anlamanız gerekir. Bu sitede sizden tecrübeli ve yaşlı ve hatta bilgili binlerce kişi var. Hangi sıfatla nasihat verebildiğiniz düşünmenizi öneririm.
    7- Kimlerin neyi hazmedemediğini görmeniz için en azından sivasta olanları, Üsküdar müftüsünün katlini, Tuaran Dursunun Öldürülmesini ve hatta camide imamın katlini düşünün bana göre
    8-Laik kesimlerinin menfaati sizce ne? Hem biray hem kitle derken çeliki olmuyor mu?
    9-Devlette sol kadrolaşma nasıl oluyor? Çevrenize bakar mısınız? Atamanın ilk koşulu türban ve badem bıyık. Bu hükümet sol kadroları mı görevlendir,yor?

of ya yoruldum. sonrasını yazmak bile istemiyorum. Tüm özgürlüklerin yasaklandığı rejimi savun sonra da demokrasi nutukları at. Yok öyle.
    Gazetelerde okuduk. İslam hukuk ile yönetilen ülkelerde insan haklarının ne olduğunu

Kilitli Konu
3 / 5 Sayfa İlkİlk 12345 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

felyüdnine salmak

Forum