Herkeze selamlar.Benim beraber yaşadığım insanla ilgili konum kısaca anlatim beraber yaşadığım insan önceden eşiyle ayrı yaşıyormuş 16 yaşındayken töre evliliği yapıyor 1 çocukları oluyor zaman içinde uyuösuzluklar olunca boşanma isteğini ailesine açıyor aldığı cevap korkunç asla boşanamazsın istediğini yap istediğinle yaşa ama dönüp dolaşıp geliceğinyer evin diyorlar ve konuyu kapattırıyorlar askere gidiyor mayına basmak suretiyle sağ ayağını kaybediyor piskolojik tedaviler görüyor gazi ünvanını alıyor bu sırada 2. çocuğu oluyor tedavileri bittikten sonra kendini alkole vuruyor ve alkolik oluyor hayatında kadınlar var eve haftada bir uğruyor yada sabaha karşı gidiyor bu arada da bankalar icralar bitmiş bir durumda hayatını devam ettiriyor.Sonra biz tanıştık bende eşimden boşandım ve devlet memuruyum babam işimden ayrılıp onların yanında yaşamam için baskıyapıyor bende çıkmazdayım oda yeniden bir hayat kurmaya karar verdik ve yaşadığımız yeri terk ettik terk etmeden önce benim arabam ve bir dairem vardı bunları sattık nakil işimide hallettik yaklaşık 3 yıl önce 40 milyar gibi bir paramız oldu bu parayla benim ve beraber yaşıyacağım insanın borçlarını ödedim tertemiz 0 borçsuz bulunduğumuz şehri terk ettik boşanma davası açtı aileleri anlatmıyorum çoook uzun sürer dava açıldıktan sonra kıyametler koptu hakkımızda ölüm kararları çıktı falan derken ortalık duruldu ama biz buarada parayı tükettik ve yıprandık sürekli il değiştirmekten babam bana mirasıdan feragat sözleşmesi imzalattı beraber olduğum insanda 1,5 sene süren davasını kaybetti çünkü şahitleri aileden gördüğü baskıdan korkarak şahitlik yapmadı bu arada eski eşi işe girdi abisinin yanına gitti ama sigortasız çalışıyor fakat düzenli kağkur ödüyor boşanma davası boşanamazlar karırı verildikten sonra hemen nafaka davası açıyor adreside kaynanasının adresini veriyor bu ada 1,5 yıl sürmüş ve hiçbir sosyal hakkım yok demiş madurum demiş tebligatlarda beraber olduğum insanın annesine gidiyor oda alıp haber vermiyor biz davayı kaybediyoruz 4.780 ytl.icra yazısı geldi davanın açıldığı tarihten itibaren dava sonuçlanıncaya kadarki nafaka ,400 ytl av. ücreti ve mahkeme harçları 7 gün içinde öde yada haciz yoluyla alınacak diyor beraber yaşadığım şahsın gazilik maaşı var birde arabası var gazilik maaşından kesilen bir icrası var zaten offfff çıkmazdayız yaaaa 3 yıllık sürenin dolmasınada 1,5 yılımız kaldı ne olur bir yolgösterin arabayı alabilirmi haciz yoluyla araba özürlü plakalı özel tertibatlı zaten bir ayağı yok araba hayat arkadaşım için lüks değil zorunlu bir araç
Şimdiden teşekkürler.