[:sn] infaz koruma memuru iken üzerime atılan bir iftiradan dolayı yargılandım ve beraat ettim ama idari sorusturma devam edip 15 5 2005 tarihinde memurluktan cıkarma cezası aldım bu konu hakkında antalya idare mahkemesine dava actık dava devam ederken 6 6 2006 ylında yürürlüge giren disiplin affından dolayı ceza ve tevkif evleri genel müdürlügüne sicilimin temizlenmesi ve görevime iyade edilmem için dilekce verdim siçilimin temizlendigi fakat acıktan atama yapılmadıgı için yeniden kpss imtanlarına girerek memeur olabilecegim yönünde yazılı olarak tarafıma bildirildi bu konu il ilgilide yine idare mahkemesinede yurütmeyidurdurma talepli 2 ci bir mahkeme actım dilekcem kabul edildi bakanlıktan savunma istendi benim atamam neden yapılmıyorn zor drumdayım rehebltasyondan yaralanan cocugum var 1 senedir gönderemiyorum arastımalarıma göre milli egitim bakanlıgına göre atamaların yapldını ögrendim benim atamalarımın neden yapılmadıgı hakkında bilgi verirseniz sevinicem simdiden tesekkür ediyorum[:sn]