Öncelikle hepinize selamlar işlerinizde başarılar dilerim...

Bir kardeşimiz daha doğrusu zamanında benim erkek arkadaşım askerden firar etti 4 yıl önce...

Önce 2 yıl gözükmedi sonra beni buldu yeniden arkadaş olduk herşeye devam ettik bu 2 yılda onu hapse atmışlar defalarca disiplin evi denilen yerlerde iyice bi disiplin etmişler anlayan anlar :P

Sonra biz 1 yıl güzelce arkadaşlığımıza devam ettik...

Bu gene yakalandı ve bu kez bir daha kaçarsam beni bulamasınlar ama en azından haberim olur belki diye benim cep telefonumu yazmış askeriyesine onuda bana söylemişti umursamamıştım ararlarsa yok derim diyordum aaa gerçekten aradılar fakat vatandaş 1 yıldır ortalıkta yok istanbula çalışmaya gitti zaten ondan zamanında erkek arkadaşımdı dedim...(ama zor durumda diye gene gelir diye tabiki bırakmadım soruyosanız eğer

Şimdi beni askeriyeden arıyorlar ve o kişinin adresini istiyorlar ve sen kimsin gel falan diyorlar üstelik arayan kişi bayan ve cep telefonundan arıyor beni bu kardeşimize teblikat göndermiş bu bayan ulaşması için benden onun yerini soruyor ah bi ben bulsam :P Ama son üç gündür geceleride aramaya başladı savcılıkta çalışıyorum falan diyor kendisini fbi filminde sanıyor ben bu bayanı nasıl şikayet edebilirim sonuçta tek delilim tel nosu bende var ve onu bulursam ararım dedim...Böyle bir şey olurmu ailemede açtım konuyu arayan hanfendiyi araştırdık tel nodan isminden dediği yeri aradık gerçekten sarıkamışta savcılıkta çalışıyormuş iş benden dolayı kötü bir hal almaya başladı...

Seninde başın yanar senide buluruz bilmem ne diyor valla uykularım kaçtı türkiyeden soğurum oh ne iyi hiç suçum yok beni tutsalar karakollarda kime şikayet edebilirim böyle şeymi olur...