Yaklaşık 2 gün önce ben ve yeğenim sahur saatini beklerken cine 5 ve tv8 de para kazanma yarışması diye bir programla tanıştık (trink 757 30 99) bu program da sorulan soru çok basitti arayıp ta parayı kazanmamız mümkün değildi ama işin aslı tabi öyle olmadı şu an beni bekleyen vergiler hariç abartısız söylüyorum 1,334 ,küsür ytl ödenecek faturam var ve benim bunu ödemem mümkün değil.Hızlı geçen bir altyazı bir arama 2,5ytl arayın soruyu bilin ve programa bağlanın defalarca aradık tabi bu arama 10 defa arıyorsun soruyu yakalamak için üzgünüz bi dahaki sefer diyor 11 cide soruyu yakalıyorsun soruyu en hızlı şekide tuşluyorsun fakat en hızlı arayanlara dahil olmanız için bir daha arayın diyor.biz bunu defalarca rekor kıracak şekilde yaptık fakat nafile artı noter huzurunda en hızlı arayana verilecektir diyor ama buda kandırmaca artı programı sunan kişi ev içinde çok kolay bulabileceğiniz bir nesne eşya diyor ve başlar başlamaz her nasıl ise yaklaşık 20 kişi üst üste bağlanıyor tabi hepsi de yanlış cevap veriyor ve sonucunda evin içindeki eşya veya nesne dediği şey bir yiyecek çıkıyor(makarna) 2-3 saat süren bir kandırmaca buna kim nasıl izin veriyor buda bir kumar değimlidir kumar yasak değimliydi benim gibi mağdur olan kaç kişi vardır üstelik arama 2,5 ytl denildiği halde nasıl oluyorda Türkcell 2,5 ytl nin üstüne kdv ötv veya diğerleri ile şişiriyor yoksa bunlar bir aramayı onla çarpıp mı fatura ediyorlar tamam ben suçluyum böyle bir şeye alet oldum (kolay para kazanma hırsı ) ama bunun hesabını nı kim verecek bu devletin kontrol ettiği televizyonlarda oynanan soygun ve dümen değilmidir.Türkcell ile bu konu üzerine yaptığım görüşmede rakamın doğru olduğunu fatura gelince ayrıntılarından göreceksiniz diyor ben ise hiçbir şekilde bu faturaya itiraz edeyemiyeceğimi anladım çünkü ben görüşme sayımı ispat edemiyorum benim tahminim çok çok olsun 200 görüşme buda yaklaşık 2,5 milyondan 500 milyon eder fakat istenen rakam ve Türkcell in izahatı çok yanlış Eski abone olduğum ödeme konusunda yardımcı olmalarını istedim ama nafile lütfen bana yardımcı olun bu parayı ödeyemeyeceğim ve icra gelecek diye çok üzülüyorum....