Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum.
Eşimle boşanma sürecimiz yaklaşık 2 yıldır çekişmeli olarak devam etmektedir. Eşimle bakırköy ruh ve sinir hastahanesinde tanışarak evlendik 5 yıl evli kaldıktan sonra şiddetli geçimsizlik kavga ve tartışma neticesinde ayrılma kararı aldık. Fakat çekişmeli olarak ayrılıyoruz dolayısıyla çocuğun velayetini almak adına çocuğumun velayetini almak için annesinin ruh sağlığının bozuk olduğunu dile getirdim oda aynı şekilde bana aynı tabirde söylemde bulunmuş. Sonrasında hastahaneye sevk etmişler eşimi sağlık raporu almış aynı şekilde bendende istiyor bunu mahkeme ilk tarihte gidemedim mesleğim nedeniyle (tır şoförlüğü yapmaktayım) sonra gitmedim diye mahkeme tüm hesaplarıma bloke koymuş maaşımı bile kendi hesabıma yatırttıramıyorum başkasının hesabına yatırtıyorum. Sonra adliyeye gittim bana sevk evrağı verdiler çam sakura hastahanesine gidince heyet için gün verdiler bu ayın 28’ine mesleğim gereği izin alamıyorum sık sık fakat gidip banka hesaplarımı aktif ettirmem gerekiyor çünkü yurtdışına çıkacağım bu sebeple çıkamadım şuanda türkiyede çalışıyorum zar zor izin almaya calısıp gideceğim. Siz değerli üstadlarımdan beni aydınlatmanızı istiyorum hastahane işi 1 günde sonuçlanıyormu direkt banka hesaplarımı rapor sonrası aktif ediyorlarmı? Süreç nasıl işliyor heyet neye bakıyor sordukları sorular nelerdir sizlerden ricam beni bu konuda aydınlatmanız teşekkür ederim şimdiden okuyan herkese.