Selamlar avukat abiler ve ablalar ve kardeşlerim. Öncelikle sorunum ile ilgili forumunuzda çok vakit geçirip konunun ne olduğunu neden olamayacağını gayet iyi anladım ve araştırdım. Ailemde bir takım kişileri hiç bir resmi bağım kalmayacak şekilde soy ağacımdan dahi çıkarmayı istiyordum. Bunun mümkün olmadığını pek çok farklı konudan okudum. Ancak benim esas derdim ego yapıp " heee bakın sizi sildirdim " gibi bir şey değil. Karşımdaki insanlar aşırı tehlikeli kişiler, 25 yıllık birikmiş kin ve nefret dolu bir ortamda hayatımı zindan eden kişiler. Konu ile ilgili Psikiyatrist'e de başvurdum ve tedavi sürecim devam ediyor.

Benim burada sizlerin bilgisine güvenerek esas derdimin bir çözümü var mı bunu öğrenmek. Ben ailemdeki bu kişilerin hakkında yasal olarak kendimi bu kişilere karşı nasıl koruma altına alabilirim, yakın bir zamanda yaşadığım şehri dahi değiştireceğim fakat daha öncesinde bu gibi girişimlerim ne yazık ki beni bulmaları ve duygu sömürüsü ile hayatımı tekrar tekrar tüketmeye başlamalarına sebep oldu, şöyle ki , taraflardan birisi annem olduğu için ( öz ) bir süre sonra yetkili makamlara başvurular ile tüm izimi kaybettirsem bile bulabileceği için , kendisinin bu gibi şeylerini engellemek istiyorum. 33 yıllık ızdırabıma artık son vermek istiyorum biraz vaktinizi alacağım fakat kısaca bahsedeyim sorunlarımdan.

Ben 33 yaşında bir isanım Adım Erol. Çocukluğumdan beri evde ilgili bir anne babaya sahip olamamış bir birey, başı boş yada kendisinden büyük kardeşlerin hegomanyaların da ve dene yanıl yöntemleri ile kör topal bir şekilde erişkin yaşa kadar gelebilmiş biriyim. 15 16 lı yaşlarda , müziğimi çay bahçeleri ve kafeteryalarda icra etmeye başlayıp para kazandıktan sonra, hemen hepsi ile tüm ilişiğim bu süreden beri kesik gibi bir şey. Yani hayatım hakkında onlara karar verdirmedim fakat zaman içerisinde içlerindeki kin ve öfke ile beni manipule etme teknikleri geliştirmişler. Doğrusunu bildiğim yalanları yüzüme kusmaya başladıklarında ( ki bu tam 2010 - 2012 yıllarında başladı farketmem ) bir süre yakıştıramadım ve farklı sebepler aradım. çok uzun bir süredir anlamaya çalışıp düzeltmeye uğraştım. Hiç vazifem olmayan bir yükü çok uzun bir süre taşıdığımı da geçenlerde başladığım tedavi sürecinde doktorumdan işittim.

2018 de kalp krizi geçirdim ( 28 yaşımda ) tüm bu süredir aynı sevgisizlik ve nefret ortamında hala daha iyi bir şeyler için çabalamaya çalışırken , hayatımın bu evresinde artık çalışamaz, kendine bile yetemez bu halimde bile dur durak bilmediler. 6 kişilik bir aileyiz ve sonunda param parça etmeyi başardılar.

Yani bir anlık kızgınlık ve öfke ile hareket etmiyorum, kalan şuncacık hayatımı huzur içinde yaşamak istiyorum sadece. benim istediğim şey şu , kendilerinin hukuki yollar ile yerime yurduma erişmelerini istemiyorum , bana bir şey olduğu vakit malıma mülküme ortak olmalarını istemiyorum ve en önemlisi dünyada artık onların sesini dahi duymak istemiyorum. Bunun ile ilgili nasıl bir yol izleyebilirim ? ne gibi tedbirler alabilirim hukuki açıdan ve geldiğim bu sağlık problemlerimin ve ağır psikolojik sorunların mübessimleri olmalarından ötürü kendilerinden şikayetçi olabilir miyim ? ( zarar vermek değil korkutmak ve uzaklaştırmak amaçlı ) cevaplaya bilirseniz, vakit ayırıp okuyabilirseniz çok mutlu olurum, şimdiden hakkınızı helal edin iyi forumlar <3