Öncelikle herkese selamlar. 6 ay önce konuştuğum biri vardı yurtdışından. Baya da ciddiydik, sonra birden yok olmaya başladı. Eski sevgilime ulaşamadım, edemedim. Merak ettim tabii. Başına bir şey mi geldi diye? Çünkü biliyorum belalı birisi var dibinde. Neyse işte, oranın polisine başvurdum. Sonrası ise mesajlarımı birkaç kez ciddi aldılar. Birden susmaya geçtiler, çünkü oradaki insanlar beni oyuna getirdiler. Gerçekten çok seviyordum ama. Neyse işte, sibere gittim. Siber suçlular konuştular benimle. Temizledik zararlı şeyleri vs dediler. Çıktım oradan derken baktım telefona yine dinliyorlar. Dedim, herhalde bildikleri var. İşte sonra leptopa kaç kez format attım ettim, hala dinliyor izliyorlar. Çünkü anlıyorum bilgisayarım da olduklarını. O kadar çok güzel belli ediyorlar ki, bile şaşırırsınız. Tabii ilk başvurduğum zaman yurt dışı polisine benim pc'imi her şeyimi incelediler. Tabii onlar mı o da garip. Ben şüpheleniyorum bunların bir de sahtesi de var. Hadi giriyorlar madem, sebebi söyleyin. 6 aydır sessizler. İşin garibi. Siber'e kaç kez gittim. Savcılığa gideceğim en sonunda. İş hayatım var benim, savcılık vs. Bide polislik olayları... Vakit nasıl bulacağım? Bu anlattıklarım da doğrudur. Yalan yok. Tavsiyeleriniz neler olur bana? Şimdiden teşekkürler.