İyi Günler,

Hakkımda 2021 yılında olan bir olaydan dolayı bir soruşturma başlatılmıştı, olayla alakalı bana hiçbir yetkili tarafından kayda değer bir bilgi verilmemiş olup ifade alma işlemim bile soruşturma açıldıktan 7 ay sonra oldu bana ifade alınırken anlatılan suç bilgisi ile iddaanamede yazan bilgiler aynı değildi ayrıca hakkımda yetkisizlik kararı sonrası başka mahkeme tarafından bir ifade daha alınması istenmişti ancak oda kolluk kuvvetleri tarafından alınmıştı. (Normalde onu Cumhuriyet savcısı alması gerektiğini daha sonra öğrendim) bana ifade alımları sırasında verilen bilgilere göre verdiğim ifadeden ötürü suçtan kaçmaya yönelik ifade verdiğim iddaanamede belirtilmiş ve hakkımda dava açılmış ancak sorun şu ki sadece soruiturma sırasında bile yaklaşık 4 kez yetkisizlik kararı verilmi yetmediği gibi şimdi dava sonrası bir yetkisizlik kararı dah verilmiş durumda ve şu an karar şerhinde itiraz edilmemiş yazıyor ve dava kapalı görünüyor hukuk hakkında bilgim olmadığı için çok zor bir durumdayım vee sorun şu suçun benim tarafımdan işlendiğine dair hiçbir delil yok ve resmen suç üstüme kalması durumunda hayatım yanacak. Bu konuda ne yapabilirim hakkımdaki dava kapandı mı yoksa devam mı edecek lütfen bana yardımcı olun.