Eski madde bağımlısıyım.
Bir kaç ay önce polis kontrolünde yanımdaki adam uyuşturucuyu yere atmış polislerde aldı ve ikinizden birisi suçu kabul edecek dedi
Beni bir ton tehditle ifadeye zorladılar! karakola beraber girdik onu gönderdiler tehdit edildiğim için suçu kabullenmek mecburiyetinde kaldım
Her madde suçunda suçumu kabul ettim hep evet doğrudur pişmanım dedim! ama bunu kabul etmiyorum önerileriniz nelerdir?

Yukarıda açık kimlik bilgileri yazılı şüpheli hakkında kullanmak amacıyla uyuşturucu madde bulundurmak suçundan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 07/05/2019 tarihinde erteleme kararı verildiği ancak şüphelinin erteleme kararındaki yükümlülükleri yerine getirmediği gerekçesi ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 21/02/2020 tarih 2019/77743 soruşturma dosyası üzerinden İstanbul 12. Asliye CezaMahkemesine, sonrasında aynı suçtan şüpheli hakkında farklı mahkemelere birden fazla kamu davasının açıldığı, yine şüpheliden, 11/09/2022 tarihinde görevli polis memurları tarafından gerçekleştirilen çalışma neticesinde yapılan incelemedegelen uzmanlık raporuna göre METAMFETAMİN etken maddesini ihtiva eden uyuşturucu maddenin ele geçirildiği, şüphelinin suçunu ikrar ettiği,
TCK 191/6 maddesi gereğince kamu davası açıldıktan sonra tekrar suç işlemesi halinde kamu davasının açılmasının ertelenmesine karar verilemez hükmünün bulunduğu bu eylemin bağımsız suç teşkil ettiği dolayısıyla şüphelinin TCK191/6 maddesinde belirtilen şekilde daha önce kamu davası açılmasına rağmen kullanmak amacıyla uyuşturucu madde bulundurduğu anlaşıldığından,
İddianamenin kabulü ile mahkemenizde şüphelinin yargılamasının yapılarak, yukarıda belirtilen sevk maddeleri gereğince CEZALANDIRILMASINA ve hakkında belirtilen tedbirlerin uygulanmasına karar verilmesi kamu adına iddia ve talep olunur.