Merhaba, 22 yasında kanser hastasıyım tedavim halen devam etmekte kullandığım ilaç yan etki dolayısıyla aşırı ağrı yaptı ve devlet hastanesinin aciline başvurdum.doktor kalçadan iğne yapmayı uygun gördü daha sonra hemşire uygulamayı yaptıktan sonra işlem bittiğinde ayağa kalktığım gibi yere yığıldım sol bacağımı hissetmiyordum.bunu doktora belirttiğimde geçici his kaybı hep yaşanır dedi 15 dk ya geçer diye bekletti geçmedi tekrad gittiğimde yarın geçmezse gel dedi ama hep bahanelerle geçiştirdiler acilde.bu sırada kanser tedavim devam ettiği için ve başka şehirde tedavi oluyorum başka doktorlara müracat ettim sinir yaralanması olduğunu ameliyat olursam sakat kalacağımı ne kadar iyileşirse kâr dediler ve öyle kaldı.inanılmaz acı çektim yürüyemedim tekerlekli sandalyeye mahkum kaldım.üzerinden 1 yıl geçti ama hala tam fonksiyonlu bacağımı kullanamıyorum hayatımı etkiliyor kanserden daha fazla. çalışamıyorum,yürüyemiyorum bile. Sizce bunun hakkında dava açılabilir mi emsal kararlara göz attım ama pek aydınlanamadım. Bir iğne bütün hayatımı etkiledi. Şimdiden çok teşekkür ederim