Dün hırsızlık tan dolayı davam vardı. ama polis tutanaklarında kamera görüntülerinde para yok elimde evrak var. ben bir meslek mensubuyum.bana iftirayı atanda eşimin amcasının oğlu.1000 tl ile başladı şikayeti 3000 bine çıktı en son mahkeme oturumunda 500 bin tl den fazla paramı çaldı dedi. kendisi küçük bir esnaf vergi dairesi ne bildirilen aylık geliri 10 bin tl. benim bir çok tanığım olmasına rağmen 1 tanesi dinlendi ve 15 aralıkta karar duruşması varmış hakim aşağıda belittiğim durumu yazdı. şimdi karşı tarafın karar duruşmasında dinteceği tanıkların vereceği ifadeleri dilekçe ekinde sunmuş. diyorlarki.
1-bu eşinin abisi
Tanık, sanık ile birebir telefonla ve yüz yüze görüşmüş olup, sanık, bu görüşmelerde müvekkilin cüzdanından şaka mahiyetinde para aldığını, kamera kayıtları incelenirse görmezden gelinmesini beyan ettiğinden, sanığın ikrar içeren beyanları sebebiyle tanığın dinlenilmesini talep etmekteyiz.)
2-(Tanık, ........... Güvenlik Sistemlerinde çalışmakta ve iş yerindeki kamera kayıt dokümanlarını müvekkile veren kişidir. Tanık, sanık ile telefonda görüşmüş olup, tanığa sanık tarafından kaç günlük kamera kaydı olduğu, kameranın şifresinin ne olduğu sorulmuştur. Sanık iftiraya uğradığını bu nedenle tanıktan kayıtlarını silmesini istemiştir. Bu hususta dinlenilmesini talep etmekteyiz.)
3-(Tanık, müştekinin 13.07.2020 tarihinde yazar kasa hurda parası olarak sanığa 300 TL ödemesi sırasında müştekinin yanında olan kişi olup, bu konuda bilgi sahibidir. Aynı zamanda sanık tarafından bildirilen tanık .....................lu'nun ilgili olay saati, ortamda olmadığı, yalancı tanıklık yaptığı konusunda bilgi sahibidir. Bu hususlarda dinlenilmesini talep etmekteyiz.).11.10.2021
GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ :
1-Katılan müdafiine tanıklarını hazır etmesi için gelecek celseye kadar süre verilmesine,
2-Sanık müdafiinin tanık dinletme talebinin dosyanın gelmiş olduğu aşama ve yeterince tanık dinlendiği anlaşılmakla talebinin reddine,

bu durumda ne olur bu şahıslar olay yerinde değildi.saygılarımla