İyi akşamlar değerli abilerim ve ablalarım size bir konu hakkında danışmak istiyorum. Öncelikle ben bir üniversite öğrencisiyim ve hiç sabıkam veya disiplin suçum yok geçen hafta karakoldan arandım ve ifadeye çağrıldım savcının ifade istediğini söylediler geçen sene 2020 yılının aralık ayında ön ödemeli kartım arkadaşım yüzünden çalınmıştı ve o zaman fazla umursamamıştım çünkü ne kadar para yüklersen o kadar harcıyorsun ve hiç param yoktu kartın içinde daha sonra kartım çalındıktan sonra fazla umursamamıştım ve 4/5 gün sonra çalan kişiler başka şehirden insanları dolandırmış ve benim gibi 5/6 kişinin kartlarını kullanarak bu paraları kartlara göndertip internet üzerinden alışveriş yapılmış karakolda bir şirket ismi ve sabit numaralar söylediler tanımadığımı söyledim benim dışımda diğer kişileri söylediler onlarıda tanımadığımı söyledim bir gelişme olmadı hala sizce ne yapmam gerek kısaca benim kartımı ve başkalarının kartını kullanarak insan dolandırıp internet üzerinden harcamışlar gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum