1 yıl önce bir daire aldım, üstümdeki daire yabancı uyruklu birine ait. 8ay önce 3 çocuklu yine yabancı bir aileye kiraya verildi. Aile geldiğinden beri,

Haftada birkaç gün mobilyaları çekmek suretiyle, halıları camdan sirkeleme ve sarkitma, balkona ıslak ve şu akıtan çamaşırlar asma, çocukların sürekli koşuşturma gibi sebepler ile çıkıp kendisi ile konuşmak istedim. Yabancı oldukları için söylenenleri tam anlamı ile anlayamıyorlar, durumu site yöneticisine bildirdim.

Bir sonuç alamayinca yöneticiden daire sahibinin veya yetkilisinin bilgilerini istedim, yönetim daire sahibinin yurt dışında olduğunu, daire ile yine yabancı uyruklu bir emlak inin ilgilendiğini ama telefon numarasını vermeyeceklerini söylediler.

Yine sonuç alamayinca polise gittim polis adamı aldı götürdü ne yaptı bir bilgi verilmedi.

Şuan aile aynı şekilde bayram seyran, hafta sonu demeden gürültü yapmaya ve apartmanda yasak olan şeyleri yapmaya devam ediyor.

EN son tekrar gürültü yaptıkları bir anda yöneticiyi çağırıp duruma şahit olmasını istedim ama bu konuda taraf olmak isme illerini söylediler.

Sorum şu,
-Yönetime nasıl bir yatırımda bulunabilirim.
-Kiraciyi başka nasıl şikayet edebilirim
-Bulunduğum sitede bu şekilde bir çok daire var ve bazılarına aylık gelen gidenin bir haddi yok, bu nedenle yöneticilerin bu konu ile bir ilgisi olduğunu düşünüyorum, bu nedenle direlt savcılığa mi gitmeliyim
- Bunları mahkemeye vermeli iyim.

Teşekkürler iyi gunler