Selam olsun herkese ;

sizlere danışmak istediğim bir konu var ben problemli bir zaman dilimi geçirdim iyi niyetimi güvenimi hep suistimal ettiler senin üzerinde. X avm den alalım ben ödicem hattan tel alalım ödicem ws... ve şuanda bunlar 10 icra dosyası olarak döndü ödeyebildiğimi ödedim ama tıkandım lütfen bilgi olarak destek olun şimdiden teşekkürler

şimdi 10 icra dosyam kaldı ama borçlarım çok yüksek faiz işlemiş sigortasız çalışmak zorunda kaldim sigortalı işe girsem örneğin evkur evdiz soylu ws gibi magzalar
4000 borcu 25 bin 3 bin borcu 16 bin olarak icra gönderiyor ve ben bunun altından kalkamam hayatım bitme noktasına gelmek üzere evliyim çocugum var ama bunaldim iyice
maaşima gelen ana para 4 bin icra 25 bin gönderilmesine itiraz edebilirmiyim itiraz edebilirsem ne yapmam lazım

Gelecek varlık şirketinde 1kredi kartım vardi 1000 borcum vardi 15 bin istiyor internette anlaştık indirim yaptılar ödedim diyorlar ama kapatmıyorlar diyorlar ödediğimiz halde dekontu varsa nereye itiraz edebilirim
yada bir avukatla anlaştım mesela 20 bin icra göndermiş olmazya 5 bin ödersen kapanır derse nasıl bir belge ile garantiye alabilirim faizler belimi büküyor be yapabilirim vereceğiniz bilgileri umutla bekliyorum şimdiden teşekkürler tekrardan