Ben hiçbir sucum yokken 15 20 kisiyle beraber fuhusa yer temiz etmek aracilik etmek sucundan yargilaniyorum. 17 sinde mahkemem var namusum serefim ustune yemin ediyorum ben böyle birsey yapmadim annemin evli olduğu adam suclu gorulen nyse detaya girmicem ben gelecegimi düşündüm 3 senedir gurbette calisiyorum nyse iste bana bir ay izin verdiler annem ariyor beni gel gel gel diye arkadasin evindeyim annemin olaylar ile alakasi yok evde küçük bebegi var ona bakiyor ama ben duyuyor ediyorym soruyorum pis isleri var annemede zarari olmuyor diye susuyorum oldursem basim yanar adamdan sayarlar sonucta simdi ben gitmezsem oglun bile gelmedi yanina demesin diye gitmek zorunda kaldim bir de kavga ediyolarmis kaçar bizimkide çocukla gene basi agriyan ben olurum sonra cagirdim gelmedin demesin dihe Gittim ben gidince kavgalar çoğaldıkça çoğaldı annem benden cesaret aliyor tabi adamda diyoki su evin borcunu odeyim adam akıllı calisirim şimdi benim surem 1 ay ben gidecem orda durmam hep huzursuz oluyorum anneme destek versemde çocukla eljnde ne yapabilicek daha once çocuk yokken bebek yani ayrılmadı geri vazgeçti bunlari bildimden de ortada durdum ben gidince durulur belki doğru yolu bulur diye bekledim iste bu kavgalar oluncada adam seker hastasi araba kullanirken beni yaninda gitmemi söylüyordu bende gidiyodum kaza yapsa senin yuzunden der annemi dover ben gittikten sonra nerden biliyorum derseniz kavga esnasinda adam sinirden kul taplasini dolaba vurdu annem sen gidince burnumdan getirir diyodu onu soracak adam araba olsa neler yapmaz sonra ben yapmak istemedim seyleri yapmak zorunda kalirdim gidiyodum sonradan dusununce annem benle Beraber kacar diyemi benide goturuyodu acaba arbada felan gozukmemden dolayi bnde sanik durumuna düştüm yaptığıni adamin ilk ifademde inkar etmedim soyledim ama benim menfaatimin olmadığını ve sadece 5.6 gun kaldığımı 3 senedir sehir disinda antalya da çalışıyorum hepsini anlattım geri gitmeme rağmen denetim verdiler bana her hafta attim simdide bir suru omrumde görmediğim isimler e devlette sanik magdur diye geciyor ve bu yaziyor iddianamenin iadesine cbs'nin itirazının üst mahkemece kabulü üzerine açılış ben anlamıyorum neden bu kadar ileri gidildi soktayim madem ben pis is yapacam kisin kemerdeydim ben issiz ada gibiydi orda calismaz bu isi yapardim Allahtan korkmucakda 5.6 gün haram isemi kalkisacaktim annem bu isi yapmayi istememesi ve hicbir kadinla konusmamasini istemediğini söyleyip kavga ettiği halde ben bu isimi yaparim niye kimse bunlari düşünmüyorda bu kadar buyutuyolar anlamıyorum zaten ben bir kurus alsam simdi onlarla icerdeydim birakmazlardi beni bu kadar sure disarda tanimam etmemde ben kimseyi araba surmeyi bile bilmiyorum neden bu kadar magdur edilen ben sanık durumundayim ceza alma durumum varmi aciklarmisiniz bu ne demek şimdi eger yanlış bir karar verilirse canima kiyarim burdanda yaziyorum gereken arastirmanin yapilmasini istiyorum hakkim yerde kalmasin