Öncelikle Selamun Aleykum arabada 3 kişiydik arkadaşıma korna çaldım bu 2 bayan polis tabi sivillerdi ellerinde domates falan vardı bize korna çaldılar diye anladı ve az ilerde durdum 2 tane bayan bizim arabaya doğru bakıyordu yanımda bi tane abim vardı kızın 1 tanesi abimize ne bakıyorsun diye bağırdı bizim abide sen hayırdır sen nie bakıyorsun derken çok az bi atıştılar ve giderken bizim plakayı polise verdiler biz zaten anladık bizide polis durdurdu 1 tane sivil polis bizim abiyle dalaşdılar derken bnde ayırmaya calısıyordum sivil polis 3 müzüde emniyete getirdiler + birde ters kelepçe takıldı bize biz terorist miyiz bize ters kelepce vuruyorsunuz bizi odaya getirdiler 8 9 kişi orda bize vurdular biriside benim anneme küfür etti ve emniyeti ayağa kaldırdım emniyet müdürü dahi geldi ulan bu kadar şerefsizlik olmaz hem ters kelepce vuruyorsun hem dövüyorsun birisi kafama birisi yüzeme ayağıyla yerden vuruyor polislere dedim burda sonuçda mobese kayıtları var polis bana bunlar çalışmıyor diyor yemin ediyorum milleti devlete hain ettiriyorlar o sinirden gözüm karardı ulan bizim ne suçumuz var ulan biz şüpheliyiz ne olursa olsun vatan haini olmadı sürece böyle bir davraniş olmaz ulan serefsiz dağdaki terroriste böyle muhamele yapmıyorlar milleti devlete düşman ettiriyorsunuz ve elmacık kemiklerim hala ağrıyor şikayette bulunsam bi sonuç alabilirmiyim bana yardım edin sonuç alamassam sonuna kadar kovalayacağım ankaraya gidip oradaki merkez emniyette şikayette bulunacağım .!!!!!!