Merhabalar . Şahsıma ait istanbul merkezli limited şirketimin ünvanı " xxx inşaat" bir de ankarada uzaktan yakından alakamın olmadığı varlığını bugün banka sorgulama ekranlarında öğrendiğim ankara merkezli "xxx construction" yani benim firma ünvanımın ingilizcesi olan bir firmaya yapı kredi tarafından senet borcundan dolayı prostesto çekiliyor fakat benim vergi numaram yazılıyor yani herhangi bir banka firmam hakkında istihbarat sorgulaması yaptığında benim vergi numaramın oldugu farklı bir firmaya çekilen prostestoyla karşılaşılıyor. Bu arada senet borcu 80000 tl imiş yani hiç alakam olmamasına rağmen bu banka prostestoyu çekerken nasıl böyle bir hata yapabilir? Bu durumla alakalı davacı olmak istiyorum.%100 haksız olarak yapılan bir yanlışlık var belli yanlış bir işlem yapılmış ve yapı kredi genel müdürlükten arandım bugün sizinle alakalı yapılan birşey yok denildi muhtemelen kendi hatalarını kabul etmeyecekler ama kesinlikle davacı olmak istiyorum. Bu konu ile alakalı yardımcı olabilecek avukat arkadaşlara ihtiyacım var.