Merhabalar,

Kamu çalışanıyım , daha önce asla yapmadığım bir şey için suçlanıyorum,yüz kızartıcı bir suç işlediğim iddia ediliyor. Israrla tarafıma iletilen iki belgede de ''tarafınıza daha önce sözlü ve yazılı olarak ikazlarda bulunuldu'' ibaresi var. Daha önce tarafıma ne sözlü ne de yazılı hiç bir ikazda bulunulmadı, suçu belediye bir taşeronla çalışırken bir yıl önce işlediğimi iddia etmişler, şuanda o taşeron yok ve tamamen belediye çalışanıyım. Bir yıl önce işlediğim varsayılan olayın ikazını 2 hafta önce yaptılar, savunmam istendi , savunmanın ayrıntılandırılmasını istedim, çünkü savunma tek bir başlıktan ibaretti, neyi savunacağımı bilmiyordum, çünkü yaşanan olay hakkında en küçük hatırlatıcı bir unsuz sunulmadı, sunulsa bile bir suç işlemediğimden eminim. Yaptığım savunmada yapılan suçlamaları reddedip ,tek başlık olarak bildirilen iddianın ayrıntılandırılmasını rica ettim, hiç bir cevap verilmedi, daha sonra idari ceza olarak bir kaç günlük çalışma ücretimi keseceklerini yazılı olarak bildirdiler. Beni işten çıkarmak istedikleri konusunda eminim, bir yılı aşkın süredir, psikolojik baskı ile işi bırakmam için uğraşıyorlar,sizden öğrenmek istediğim acaba karşıma yapmadığım bir şeyle ilgili, bir tutanak, ikaz veya herhangi bir belge çıkarırlarsa, daha önce almadığım, sonradan hazırlanmış bir belge, bunun sonradan hazırlandığını nasıl kanıtlarım, hangi resmi kurumlara başvurmalıyım, fikirleriniz benim için değerli .