İyi günler eşimin evlilik sürecinde çocuğumuzu defalarca darp etmesi, bakmaması evlilik süreci içerisinde çalışmasına rağmen eve ve çocuğun ihtiyaçlarına katkıda bulunmaması, evdeki sürekli kavgacı ve cehennem azabı tavırlarından vede en son aldatmasından dolayı bir buçuk yıl önce boşanma davası açtım. Bu yazdıklarımın hepsinide gerek çocuğumun hastane raporu ile gerek yaptığım harcamalarımın dekontlarıyla ve şahitlerimle ıspatladım. Mahkememiz hala sürüyor fakat bu süreçte karşı tarafın avukatı dilekçe vererek ara mahkeme açtırıyor. 4. ayından beri annemin baktığı şu an 5 yaşında olan oğlum için 300 tl nafaka kararı ve bir buçuk yıldır oturduğu annemin evi içinde oturma kararı çıkıyor. Ben ve ailem bir buçuk senedir saldırgan tavırları yüzünden kendi evimize giremediğimiz gibi evdende çıkaramıyoruz ve kirayada veremiyoruz. Ben ise bu süreçte annemgilde kalıyorum çocuğumla beraber.

Sizlerden öğrenmek istediğim ben mahkemenin verdiği bu karara nasıl itiraz etmeliyim eşim şu an aktif bir şekilde çalışıyor ve maaşı benden bakmadığı halde çocuğa nafaka alması ve annemin evinde mahkeme kararı ile oturabiliyo olması, 6,5 yıllık evliliğim süresince özelliklede son 2 yıldır yaşattıkları artık çok zoruma gidiyor ve kaldıramıyorum.