Bir kavga sonucunda kavga edilen şahısları dava etmek istedim elimde videom da vardı.hakaret saldırı herşey var.avukata gittiğimde ben ceza davası fln çok bilmediğimden. Tazminat olarak gittim .onlar bana yok 50 bin açalım kesn kazanırsın gibi yönlendirmelerde bulundular .ama önce ceza açmamız lazım ki kesin kazanalım dediler. Ben ceza davası İçin 2500 artı 1000 artı 400 ödedim .ceza kazanıldı.ben herhangi bir ödeme almadım.tazminat açıldı 1000 avukatlık ücreti verildi ama tazminat açılırken 50 bin değil 15 bin açalım dedimçünkü kazanamaSak avukatlık ücreti ödenir diye düşündüm ki .öyle de oldu .bana avukatım birbir kötü sözden sonra 4000 tl yatırdı . Ve herşey kapandı dedi.oysaki diğer davanın avukatı icra davası açmış .ve bunlar açılan davaya da girmemişler şimdi bir de bu karşı davanın avukatlarının parasını ödemek zorunda kalıcam.burda avukatların beni ciddi anlamda yanlış yönlendirdiği hatta kandırdığını düşünüyorum .ve nerelere şikayet edebilirim iki davayı da kazanmama rağmen inanılma zarara girdim.ama avukatlarım bundan hiç bir şekilde etkilenmedi bu doğru mu? Sonuçta onların sözüne göre hareket ediliyor? İcra davasına girmemeleri bir suç değil mi? Bana bu yaptıkları bir suç değil mi? Dava açabilir miyim?