Selamlar, sitenin yeni üyesiyim. Konuları taradım ancak benim sorunum ile ilgili bir yer bulamadığım için yeni konu açtım, hatam varsa lütfen affedin. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 15 bloktan oluşan toplamda bir sitenin 836 hane sakininden biriyim. Yüklenici firma ( inşaat firması ) 2012 ağustos ayında dairelerimizi teslim etmeye başladığından beri yönetimimizi üstlenmektedir. Bu zaman zarfında gerek fahiş aidatlar ile gerek iki senede bir yapılan ek bütçelerle sürekli bizlerden para talep etmektedir. Defalarca bu işi yapamadıklarını, bırakıp gitmelerini, biz site sakinlerine devretmeleri gerektiğini belirtsek de para tatlı geldiği için ısrarla yönetime devam etmekteler. Site sakini sayımız 836 gibi yani yüksek bir rakam olduğu için çoğunluğu sağlamakta zorlanıyor ve hiçbir müdahalede bulunamıyoruz. Adamlar da istedikleri gibi at koşturuyorlar. Sormak istediğim bu dertten kurtulmak için hukuki yoldan yapabileceklerimiz nelerdir? Yardım ve alternatif fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.