Öncelikle vereceğiniz tüm cevaplar için şimdiden size çok minnettarım. benim 9 yildir konuştuğum bir kız arkadaşım ile beni bir kişiyi kendisini rahatsız ettiğini düşündüğü ve benim halletmeli istedi bende kabul etmeyince aramız soğudu ayrıldık. Daha sonra bu kişi beni telefonda mesaj ile tehtit etti daha bunlar kayıtlarında var bir müddet sonra barıştık ve tekrar ayrıldık aradan bir müddet geçti ve benim yakından bir arkadaşım ile buluştum çocuk buluşmada sürekli kız arkadaşımdan bahsetti iste birisi ile olsa ne yaparsın benle konuşsa ne yaparsın gibi beni dolduruşa getirdi bende bişey yapmam dediğimde aynen yapma yanarsın falan dedi . Ertesi gün kendi instagram şifremi değiştirmek için kod yolladim ve giriş yaptım fakat kız arkadaşım instagram hesabına benim telefonumu tanıttığı için onun instagram hesabına girmiş öldüm zaten şifresinide biliyordum istesem girerdim daha sonra bunun birileriyle konuştuğunu görünce sinirlenip ona tehditler savurdum. Konuştuk bana savcılığa gideceğini söyledi bende ciddiye almadık sonra beni o gün dolduruşa getirmeye çalışan arkadaşım arayıp bana kiz arkadasimin onu aradigi çok sınırlı olduğunu benim şuan ona bişey demememi sakinleşmesini bekleyip akşam mesaj atip özür falan dilersem barisabilecegimizi o bana ne dediyse kabul etmemi samimi davranmamı falan söyledi bende akşam olsun düşünürüz dedim. Arkadaşlar işin aslı bunlar savcılığa beraber gidip şikayette bulunmuş aksamındaysa bana ben hatalıyım sen haklısın ben seni daha önce darp ettim evet gibisine mesajlarla kanıt toplamışlar. Yani bana tuzak kurmuşlar ama ben bunu hala öğrenememişken savcılığa gittiğini öğrendim ve bende gidip bana ettiği tehditleri ve beni kışkırtmasınından dolayı şikayette bulunsun aynı günün akşamı bu benim arkadaşım bana mesaj ayıp tehtit etti adamların bekliyor gibisinden daha sonra sakince konuşup beni kandirip yanına çağırıp darp etti ve savcılığa verdiğim konuşmalara falan baktı ne ifade serdiğini öğrendi . Ahilerim ablaların şimdi size sorum bana kurulan bu tuzakta benim attığım suçlamaları kabul ettiğim mesajlar dikkate alınır mı ve bugün arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarı ile tüm arkadaşlarıma kendisini sürekli darp ettiğini söyleyip dolduruşa getirmeye çalışmış tek gelen de bu arkadaş olmuş mesajlarda bu kanıtta var . Şimdi ben kız arkadaşımla o çocuğun tavsiyesi üzerine tamam ben hatalıyım diyip.suclamalari kabul ettiğim için basim yanar mı ne yapmalıyım sizce abilerim ablaların lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim .