Merhabalar.2 gün önce aracımı sattım.Aracım da 3 parça değişen 4 parça boya vs. vardı.Alan kişi galerici uzaktan da olsa tanıdığımız ama tam koparıcı tiplerden.Ben hasar kaydı yok diye biliyordum öyle verdim.Sattığım gün beni aradı 4995TL hasar kaydı görünüyor bu ne dedi? Bende kontrol ettim gerçekten var.O tarihte bi kaza yapmıştık eksper rapor tuttu vs. ben tramere işlenmesin dedim.Dışarıda 800 tl civarına halletmiştim.Tramere işlenmiş çok şaşırdım.Kasko şirketini, sigortacımı devreye soktum bilgi ve gözetim merkezine dilekçe yazdım tarafıma ödenen bi tutar olmadığından ve hasar dosyası iptal edildiğinden hasarın iptalini istiyorum diye.Sigortacım diyor ki hasarı silemezler fakat tutarı 0 yapabilirler.O da iyi birşey tabi.Şimdi ben araç satış sözleşmesinin arkasına aracın bütün olan hatalarını kusurlarını yazdım(3 parça değişen, 4 parça boya vs).Alıcı da ben de imzaladık.Olasi bir mahkeme durumunda bu adam birşey elde edebilir mi? ya da galerici 1-2 bin tl indirmek için mahkemelerle uğraşır mı? (sahibinden ilanına hasar kayıtsız yazmıştım bu arada)Bu arada fiyat olarak piyasası 105-110. Benim sattığım rakam 75bin tl.Hasar kaydının içeriğinde de kaporta ile ilgili parçalar yok.Led far, tampon, davlumbaz.