Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıldır kiracı olarak oturmakta olduğum sitede site yönetimi bir karar almış ve siteye araç girişi için plaka okuyucu sistem kurmuş. Daire sakinlerininde belirli bir tarihe kadar sticerları yönetimden alabileceğine dair bir ilan yayınlamış Ben sticerımı almaya gittiğimde bana senin araban yok sana sticer vermiyoruz diye bir cevap verdiler. Yalnızca arabası olanlara vereceklermiş. Peki ben içeriye başka bir araçla girmek istesem nasıl giricem dediğimde giremezsin aracı kapıda bırakıp öyle gireceksin diye cevap veriyorlar.Çünkü kapıdaki güvenliğede kapıyı açacak bir kumanda vermeyeceklermiş. Şimdi sorum birincisi yalnızca aracı olanlara kapıyı açan sistem vereceğiz demeye hakları var mı? benim de içeride otopark kullanma hakkım yok mu. Ayrıca şu da var ki bu sticerları verirken kimseden ikametgah ve ruhsat almamışlar. Tamamen ban tanıyorum bu kişiyi araç onun aracı mantığıyla hareket etmişler ve mesela bir daire skininin şirket aracına da sticer vermişler. O şirket aracıyla girebilirken ben babamın arabasıyla neden giremiyorum. Bir diğer nokta da aracı olmayanlara sticer vermiyoruz yeteli yer yok diyen başkan ben burda oturuyorum diyerek kendi iki aracına da sticer takmış buna hakkı var mıdır?