Merhabalar
Geçtiğimiz hafta içinde ülkemizdeki giyim üzerine büyük eticaret firmalarından birinde mont bakarken 350 TL olan montun 50 TL olduğunu farkettim. Belki hatalıdır diye birkaç kere yeniledim sayfayı daha sonra normal fiyatı 300-350 TL olan montlardan 3 adet sipariş geçtim. Aradan 4-5 saat sonra bile fiyatlar aynıydı. Sabah 9 da verdiğim siparişin kargoya verilmesini beklerken saat 15.30 da stok adetleriyle ilgili yaşanan sistemsel hatadan dolayı siparişiniz karşılanamamaktadır. Bu yüzden ödediğiniz tutar hesabınıza geri aktarılacaktır diye mail geldi. O hafta indirimde olan tüm ürünler stok bitti uyarısı verdi. Sonra fiyatlar 300 lira bandına çekildi ve stok bitti uyarısı verdi. Sonraki günlerde ürünlerde gösterimden kalktı.

Aradan 12 gün geçti hesabıma yatırdığım para geçmemiş. Ürünler yeniden siteye 300 lira civarında eklenmiş. Toplam tutarı 900 lira gibi tutan ürünleri 150 TL ye indirimli sipariş vermiştim. Fakat stok yok diye göndermediler. 10 gün sonra tekrar stoğa alındı ürünler ve halen param da gönderilmedi.

Ne gibi bir yaptırım olabilir. Ben satın aldığım ürünlerimi istiyorum. Çünkü uzun zamandır sezon sonu indirimini bekliyordum.