Merhabalar hayırlı akşamlar 2013 yılında ecem hotoğlu isimli şahısın videosu gündem’de idi askere gidecegim ve meraklı oldugum zamanlardı herkes gibi merak edip videoyu buldum ismini hatırlamadıgım bir forum sitesinden web sayfası üzerinden izlenmedigi için bilgisayara indirdim videoyu açtığımda saçma sapan karanlık,düşük çözünürlükte bir video idi tekrar videoyu bilgisayardan sildim 1 yıl önce ben askerde iken siber suçlardan memur arkadaşlar eve gelip inceleme için bilgisayar,tablet vs cihazları almışlar annem ben askerde olduğumdan söylememiş morelim bozulmasın diye terhis olup eve geldigimde bilgisayarın yerinde olmadıgını görünce anneme sordum annem konudan bahsetti bi 20 dk düşündükten sonra hatırladım şimdi sorun bu video benim mail adresimle youtube’a yüklenilmeye çalışmış savcının ifadesi amerika sıkıştırıyormuş şimdi bu bilgisayar esnaf bilgisayarı ve tüm esnaflar kullanıyor kimin yüklemeye çalıştıgı belli degil ama mail hesabı benim çünki sürekli bilgisayarda açık olduğu için bilgisayarı kapatıp açsanız dahi otomatik hesap tekrar bağlanıyor ifademi savcıya verdim 22 şubat da mahkeme açılmış öğrenmek istedigim ben uzman çavuşluğa başvurdum güvenlik soruşturmasında bir engel olur mu polis arkadaşlar bişey çıkmaz dediler ama korkuyorum açıkcası konuya hakim biri yanıtlarsa çok sevinirim.